Yüzmek ne kadar kilo verdirir?

Yanında 2 oğün yiyip aralarda meyve falan yeşem. Kısacası düzenli beslensem ve yüzsem ne kadar kilo veririm 1 ayda?
Her gün gitmek istiyorum ama genelde hafta 2-3 gün oluyor yüzme için yerler

Güncellemeler:
Kimse niye yazmiyor
Peki haftada 2 gun yuzerken diger gunler spor salonuna gitsem? Kardiyo yapsam?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek amacın olmasın, amacın kas kaybetmeden yağ yakmak olsun. Sonra çok ağlarsın ben 1.70 boya 55 kiloyum ama niye göbeğim var diye. Gidin ağırlı çalışın, adam gibi bir beslenme programı izleyin. Aç kalarak spor yapılmaz SAĞLIKLI KİLO VERİLMEZZ!!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 ana öğün. Kahvaltı, Öğle yemeği, Akşam yemeği. İki ara öğün 10.30 civarları kuşluk ara öğün 1 meyve. 15.30 civarları ara öğün 2 meyve ya da yoğurt. Akşam 19.00 dan sonra yeme. Şekeri, tuzu, hamur işini kes. Sonra birde yüz. Verirsin diye tahmin ediyorum (. İnsulin direncin varsa gece yatarken bir bardak süt ya da1 kibrit kutusu kadar peynir yiyebilirsin.)

0|0
    0|0
    • Deneyecegim, tesekkurler :)

• Rica ederim. Az ye ama. Az yemezsen aksine kilo alırsın. Burdaki olay düzenli yiyerek az ve sık yemek. Az ye 5 -6 öğün yap. Ana öğünleri atlama.

Erkekler Ne Diyor 6

• Yüzme güzel bir spor.
    Düzenli ve bir süre yaparsan, kilo vermekle kalmayıp, güzel bir fizikte kazanırsın.

0|0
    0|0
  • yüzmek tüm vicut kaslarını hareket ettirir. O yüzden en iyi spor yüzmedir. Tavsiye ederim. fakat ne kadar kilo verirsin bilemiyorum. Ama normal spordan daha çok verebilirsin. kas bile yaparsın

0|0
    0|0
  • yüzme kilo vermek için ideal bir spor değil sadece formda kalmak için idealdir

0|0
    0|0
  • 2 kilo

0|0
    0|0
  • yüzmek cok sağlıklı ımkanın varsa günde 1 gun yüz ciddi derecede forma giyersin

0|0
    0|0
  • haftada 1 kilo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bn yüzerek kılo verdım önceden azcık göbek vardı yüzerek gıttı sende de işe yarar:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...