Beklentisiz sevmenin tadına bakabildiniz mi hiç?

Yani Bugün telefon etmedi demeden, Şu an nerede acaba? diye kendi kendinizi yemeden, Yaş günümü hatırlayacak mı acaba? diye bir beklenti içine girmeden... Sevdiniz mi hiç?

Onun, size ait bir mal olmadığını kabul edip, onu özgür yaşamı ile sevmeyi denediniz mi?

Yanındaki erkek arkadaşına aldırmamayı öğrenip ama aldırmıyormuş gibi yapmadan, gerçekten aldırmadan, Bitecekse biter , bunu ben değiştiremem, beni sevmeyi bırakmasını değiştiremeyeceğim gibi diye düşünüp.

Onu yersiz kıskançlıklara boğmaktan ve kendinizi yıpratmaktan vazgeçebildiniz mi hiç? Hiç beklemeden çalan bir kapıda, onu karşınız da görmek ne güzeldir bilir misiniz?

Beklemediğiniz bir anda hediye almak en sevdiğinizden...

Ve beklemeden gelen bir seni seviyorum mesajının tadına varabildiniz mi hiç? Siz istediğiniz için değil, o istiyor diye yapıldı mı tüm bunlar?

Ve beklentisiz sevmenin tadına bakabildiniz mi hiç?

Güncellemeler:
işte ıstedıgım aşk varmıdır beklentısız sevebılecek kısıler
beklentısız sevebılmeli ınsan

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• gercek askı tadabılmıs oldugunuzu farkettım , farkedınz kı bende gercek askı tadabıldım :) .. beklentısızlık hayat felsefemdır ,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• uzaktan severken öyleydi.bi başkasıyla bile olsa mutluluğu için dua edebilmek..ama sana geldiğinde öyle olmuyor.yani benim için olmadı.bi kez seni seviyorum demişse başkasıyla düşünemiyorsun,aklın çıkıyor...ve de insan ister istemez beklenti içerisine giriyor.olmayınca da üzülüyor.beklentiler azaldıkça mutluluk çoğalır derler ama..

0|0
    0|0
    • ama bunu basarabılmek buyuk bır askı yakalamak demek tabıkı karsı tarafında bunu suıstımal etmemesı gerekıyor

• benim de kimseye inandırsım yok.soru sordun cevap verdim o kadar..

• tabıkı kızma lutfen senden oyle bır beklentım yok :) sadece muhabbet oraya geldı :)

• Onu özledim ve şu an nerede ne yapıyor çok merak ediyorum :) o da bana karsı hiç aynı hissiyat içinde oldu mu acaba? bu da benim için ayrı bir merak konusu ama bu sorunun cevabı ne olursa olsun yinede sevmeye devam edeceğim :)

0|1
    0|0
    • life goes on = hayat devam edıyor tabıkı seveceksın kocaman bır hayat var onunde

• valla ben kıskançlığımı hiç belli etmedim ama yinede gitti ben ne yapayım .kendi kendime kıskanıyordumhiç boğmuyordum .

0|0
    0|0
    • onun gıdesı gelmıstır sen elınden gelenı yaptıysan bos ver gıden gıtsın beee

• haklısın daha iyi anlar seni daha olgun olur

• kesınlıkle en azından ıkımızınde sıkıntısı aynı olur ve gecmıs kurcalanmaz boylelıkle guzel bır uyum yaklayabılırız umarım oyle bırı cıkar karsıma yalnız yasıyorum ve benımle bır sure yasamayı kabul edıp sonra evlenmeyı kabul eder kısmet

• kedimi karşılıksız sevmiştim

hainnnn

0|0
    0|0
  • Böyle bir erkek var mı? Nerelerdesın varsan :(

0|1
    0|0
    • tanımak ıstermısın boyle bırını gercekten :)

• öyle birisinin olduğuna ınanmıyorum.

• bende ınanmıyorum oyuzden sasırttın benı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...