Kendimi kotu hissediyorum kilo vermek istiyorum ama yeterince motive olamiyorum?

Fazla kiloluyum ama obez sayılmam 20 kilo vermem gerekiyo arkadaşlarm ve hoslandigim sahis benim bu özelliğimi bana karsi silah olarak kullanip dalga geciyo diyetisyene gittik gitmeden once 4 5 kilo verdim ama simdi durdu annem beni spora da yazdirmiyo beslenme aliskanligimdan fast food gazli icecek cikolata tatli hepsini cikardim bazen ekmek felan yiyorum ve zayif olanlara hayran hayran bakip imreniyorum artik zayif olmak istiyorum ama bir turlu motive olup caba sarfedemiyorum annem bana kiziyo ve bana beslenme aliskanligimi duzeltmemi soyluyo beni spora yazdirmiyo ne inattir arkadas of surekli beni anlamiyo 2 ay sonra okullar basliycak ben farkli baslamak istiyodum ama olmiycak galiba

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Kanka bende 25-28 kilo vermek istiyorum. Daha önce de kilo verdim. İki yıl önce 25 kilo verip geri aldım hepsini. Hatta fazlaisyla aldım. Şimdi 10 kilo verdim ve 25 kilo daha vermek istiyorum. Anlicagin benim de senin gibi hep kilolarimla derdim oldu. Ama ben tecrubeliyim artık bu konuda. Nasıl beslenmem gerektiğini sporu vs. Benim bir arkadaşım var. Spor salonuna gitmek için sağlıklı beslenmek için part time çalışıp üniversite okuyor ve fıstık gibide vücudu var. yanı anneni bekleme sen. Ya çalış kendi ihtiyaçlarını gor aynı anda okulunu okursun ya da spor salonuna çokta gerek yok çık bir parkta yap sporunu ya da tempolu yuruyuse çık.
    Ayrıca artık millete imrenmeyi bırak kimseyle kendini kıyaslama. Sen varlığınla farklı ve orjinalsin unutma. Sen kendini geliştirmeye bak başkalarını boşver. Beslenme konusunda da canın ne istiyorsa ye. Ama eğer canının istediği şey sağlıksızsa çok az ye. Unutma kendine fazla yasak koyarsan bigun mutlaka cignersin o yasaklari.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben kaç kere yazıldim illa iptal etmek zorunda kalıyorum dedim böyle olmaz eve Dumbell aldım ağırlığını kendim ayarlıyorum vericem er ya da geç sende yaparsın işte sadece yol çok o Dumbell la ben squat mekik yapıyorum kol bazen sende öyle yap dışarda yapmak istemiyorsan kardiyo bana saçma geldiği için ağırlık yapıyorum araştır sende spor şeklini belirle ve uygula daha çok var okula ooo

0|1
    0|0
  • ben göbekli seviyorum benim arkadaşım olsan sakın zayıflama falan derdim. :)

0|0
    0|0
  • Olur iradeli ol inşallah olur

0|0
    0|0
  • 2 ayda 20 kilo vermesende 10 kilo garanti verirsin dayan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fast food, şeker, basit karbonhidrat bunları çıkartmışsın hayatından ve 4-5 kilo vermişsin. Bu vücudunun yeni düzene verdiği tepkidir. Bundan sonra kısa süre içinde bu kadar kilo vermeyi bekleme. Sen aynı şekilde sağlıklı beslenmeye devam et, acıkmadan yemek yeme, bolca su iç ayda 1,5-2 kilo civarı vereceksindir.

0|0
    0|0
  • Kendine bir idol belirle örneğin lazar angelov bu adama bak ve deki bundan benim ne farkım var? Hiçbişey ben en iyisi olacağım ve en iyisi olmam için çalışmam gerekir

Ek olarak Rocky müzikleri dinle

0|0
    0|0
Yükleniyor...