Kime neyin hesabını sorardınız?

1 kişiye hesap sorucak olsanız ne sorardınız?neden ve kimle hesaplasmak isterdiniz?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• valideye bana vermediği evin hesabını sorarım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• KSye kapatılan hesapları sorardım... ne olmuş?...asdasdasd

0|0
    0|0
  • Hayata sorardım. Neden bu kadar adaletsiz, acımasız ve neden hep kötüye gidiyorsun diye sorardım. Malum Dünya her geçen gün daha kötü oluyor ve Dünya kötü olurken hayat iyi olamaz di mi?

1|0
    0|0
  • Fazladan verdiğim değerler için kendime sorardım hayatımdakilere sormaya kalksam ömür biter hesap bitmez

1|0
    0|0
  • Hesp soracak o kadar çok kişi var ki ömrüm yetmez

0|0
    0|1
  • Tanrı'ya hesap soracam .

0|0
    2|2
  • prensese soracağım hesap... daha önce nerdeydi, neden geç kaldı beni bulmak için ...

0|0
    0|1
  • Hesap sorabilsek ne olacak ki,iyileşmek üzere olan bir yarayı tekrar kanatmaktan başka bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • kendime sorardım. kendime karşı dürüst olmadığım için.

0|0
    0|0
  • Kendime sorardım bukadar iyi niyetli neden oldum diye ama soramıyorum

0|0
    0|0
  • kendimden başka hesaplaşıcak başka kimse yok

0|0
    0|0
  • Hayata çok pis dalasım var bi yakalarsam çok fena sorucam hesabını

0|0
    0|0
  • sandviç yediğim cafede bana pavyon hesabı getiren garsondan hesap sordum. içim rahat :)

0|0
    0|0
  • yıldırım demirörene beşiktaşın hesabını sorardım..

0|0
    0|0
  • bir kişi yokki.. babama arkadaşlarıma dost bildiklerime sevgililerime.. hepsini hesaba çekerdimm..

0|0
    0|0
  • geçmişteki türkiye cumhuriyeti başbakanları ile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Babama neden bizi bu hale getirdin diye hesap sorardım. Elindeki imkanları neden imkansızlaştırdığını sorardım, başkaları kadar neden değerimiz olmadığını sorardım, vicdanının hiç mi sızlamadığını sorardım, defalarca şans verilmesine rağmen hala neden şansını zorladığını sorardım, yaptığı hatalardan ders almayıp neden defalarca aynı şeyi yaptığını sorardım, bu kadar şeye rağmen zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmasını kaprislerini eziyetlerini sorardım. Neden baba neden?

0|0
    0|0
  • Dün gece 3 çocuk babasının,bir günahsızın, canına gözünü kırpmadan yok yere kıyan insanı bulup hesaplaşmak isterdim !

0|0
    0|0
  • Kimseyi o derece umursamadım.

0|0
    0|2
  • sevdiğime neden kalbimi çaldığını? neden duygularımla oynadığını sorardım.

1|0
    0|0
  • Hesaplaşmak gibi döt isteyen bir konuda benim kadar kişilik sahibi olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Kendime,neden saçma sapan şeylere/kişilere değer veriyorsun diye sorardım.Hala soruyorum ama cevap yok,belki cevap alırım ümidi ile yine de sorardım.

0|0
    0|0
  • babama sorardım annemi neden bu kadar üzdün diye

0|0
    0|0
  • Dün gece zaten sordum bazi seylerin hesabini, ama haksiz olan ben misim, yani bazen gerçekten hesap sormadan önce iyi düsünmek gerekir. Eskiden hoslandigim birisiydi, sanirim halada öyleymis.

0|0
    0|0
  • Bir kişi, insanların geleceğine çomak sokan susak olurdu.

0|0
    0|0
  • Zamanında ayağımı vuran ayakkabılara.

0|0
    0|1
Yükleniyor...