Galatasaray maciı ne zaman?

GalTasaray hazirlik maclari ne zamn ve hangi kanalda bilen var mi? cok heycaliyim lig baslasaydi ibrada gelio galiba bu hafta

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• 28 temmuz var 30 temmuz var 2 agustos var bukadar bilym

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla kardeşim açıkçası bir Fenerli olarak söylüyorum biz transferi patlattık abi bir düşün Van Persie Nani ne demek biz bunalrı getirttik sırada daha yıldız var. İnşallah Şampiyonlar liginde başarılı oluruz. İnşallah size İbrahimovicde gelir eğer gelirse Türkiye ligi yükseliyor demektir yani sizde bizde Şampiyolar liginde Türklüğü gösterelim :)

0|0
    0|0
    • Aynen garda

• dostum naniyi abartma bence türkiyeye gelen futbolcuları göz önünde bulundurursak nanide onlarla aynı seviye bir oyuncu. RvP ise geçen sene sadece 90 dakika oynamış ve kimse ısrarla istemedi. Bence bu işin içinde bişey var

• @JackqueeLıne Nani hala daha antreman maçlarında baktım süper oynuyor adama pası götürebilecek ortasaha lazım oda aranıyor. RvP ye gelirsek adamı herkes tanıyor yaptıklarıyla şu geçen sene sakatlıgından dolayı oynayamadı şimdi de bir sakatlık problem yok yani sahada göreceğiz kim ne yapıyor ediyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Sadece dsmart

0|0
    0|0
Yükleniyor...