Siz olsanız n'aparsınız?

sevgilimle ayrılmıştık yani o ayrılmıştı benden 10 gün geçti ve barışmak istedi.yani daha doğrusu ben onun yanına gittim son kez görmek için oda dedi seni araycktm barışmak içn ama emin değildim dedi..sonra barıştık gibi.yada ben öyle sanıyorum...sonra bana mesaj atmamaya başladı...ben atmasam o atmaz..en son ona sen benmle barışmak istemyrsun anlaşılan.ozam seni rahatsız etmiym dedim ama yine mesaj atmadı..barıştımı yoksa halen trip mi yapıyo anlamadım...sizce peki? ve ben ne yapayım bu durumda 2 gündür bende atmyorum mesaj

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bugune kadar bu kararlarımı tecrübelerimden yola çıkarak hallettim..bence yaşayarak öğrenmek daha iyi içinden ne geliyorsa yap.. böyle bir olay hayatının başka bir zaman diliminde karşına çıkarsa çözümü en iyi sen biliyor olacaksın...

gelelim senin sorununa bence o seni arasa dahi teline cevap verme..üzerine hiç düşme..hatta arkadaşlarınla konuşarak telini meşgul tutmaya çalış.onu takmadığını ona göster.şimdi o senin için çantada keklik gözüyle bakıyor.istediğim anda zaten geri gelecek diyor.bunun böyle olmadığını o göster.

0|0
    0|0
    • çok haklısın...peki bunu nasıl yapabilirm? yardıcı olun ltfn

• facemde yoktu zaten..onun dışında eğer mesaj atarsa geç yanıt vereceğm...tavsiyenizi yapacağım..

• (en iyi yorum)

Erkekler Ne Diyor 6

• su yolunu bulur bırak kendi haline

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sen mesaj atma. Ama şunuda söylemek istiyorum, seni düşünüyordum falan demesi boş yani. Onda ne aşk var ne sevgi. Aşık birisi çok seven biri böyle yapmaz kesinlikle.

0|0
    0|0
    • galba haklısınz :(((

• yok yok iyiki söylrdnz

• İyide sonuçta üzdüm sizi ben bunu istemezdim :((

• kaçan kovalanır yapmaya çalışmış sanki.. kovalama..

0|0
    0|0
    • sanırım aynen öyle yapıyo.zamnında çok peşimden koştu bu yüzden şimdi benimde onun peşinden koşmamı istiyor

• belki arar belki aramaz orasını bilemem.. aramasın ne kaybedersin ki..

• doğru diyorsunz :(

• O çoktan bitirmiş yapılacak bişey kalmamış

0|0
    0|0
    • öylemi dersin ozamn neden bana seni düşünyordum dedi barışmak istoyrum falan dedi?

• Onun aklında alternatıf olarak bıkere dustuysen bunu deıstıremezsın

• hmm...keşke öyle olmadığını ona gösterebilsem

• kafamı buluyo senle barısmak ısteyen o neden mesaj atmıyor salla gitssin

0|0
    0|0
  • sıkıldığıi çin atmıyor mesaj o . .

0|0
    0|0
    • o zamn neden barışmak istiyo tekrar

Kızlar Ne Diyor 2

• benimki de öyleydi halende atmiyo bosver baska birini bul ben öyle yapiyorum

0|0
    0|0
  • Boşver sen daha mesaj atma. Onun sana yazmasnı bekle. Msj atarsan kaybedersn söylemedi deme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...