Sizce ip atlamak mı koşmak mı?

İp atlamanın daha çok kas çalıştırdığını duydum. Üstelik evde yapabileceğimiz bir spor. O yüzden aklıma daha çok yattı. Sizce hangi spor zayıflamada daha verimli?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• İp atlamak.

0|0
    0|0
    • kas yapar diyolar kötü bişeymi anlamadm

En İyi Kız Görüşü

• Allah askina ya deli oluyorum su yorumlara. ne demek ip atlamak kilo verdirmez sadece ust bacagi calistirir? hayatinda spor yapmamis insanlar burada uzman kesiliyo resmen. canim bunlarin ikisindende oldukca verim alirsin. ama kosmak daha fazla dayaniklilik ister. ip atlamak daha caziptir o yuzden

0|1
    0|0
    • çok tesekkür ederim. düzgün bir yorum geldi sonunda :) bende uyuz oluyorum yok bacakların kas yapar falan iyice korkutuyolar. koşuyu kollarımızla yapmıyoruz onu da bacaklarımızda o zaman o da kas yapsın. tesekkurler tekrardan

• Canim bunlarin ikiside komple vucudunu calistirir. ama ip atlamak bacagini falan kalinlastirmaz. bunlar kardiodur ve temek amaci kilo vermendir

Erkekler Ne Diyor 7

• İkiside mükemmel bir kardio

0|0
    0|0
  • İp daha zevkli :D Ama deparında ayrı bir zevki var

0|0
    0|0
    • :D iki gündür atlıyorum 20 dakika şu an . haftaya arttırıcm. ama bileğimi incittim depar atarken :D riskli

• çok işe yaradı sağol :* :D

• hiç kaslı köy kızları görmedim...

0|0
    0|0
  • ip atlamak bence

0|0
    0|0
  • Koşmak iyidir fakat dayanaklilik yoksa işe yaramaz ip atlamak ta iyidir

0|0
    0|0
    • evet koşma konusunda iradem yok. kesiliyorum hemen

• Koşmak.

0|0
    0|0
  • Kardio yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer kilon varsa amacın zayiflamaksa koşu daha iyidir. Ip atlamayla fazla bir kalori yakmazsin sadece üst bacak calistirirsin bacakların incelmeden kalinlasir. Önce hedefledigin kiloya in sonra ip atlama yaparsin

0|1
    1|0
  • İp atkmak

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) denedinizmi hiç

• ikiside birbirinden verimli

0|0
    0|0
Yükleniyor...