Dikkatini çektiğimi düşünüyorum artık benden haberi var nasil hoşlanmasını sağlarım?

2 ay önce falan okuldayken pencereden bakıyodum hoca daha gelmemişti.oda okuldan kaçmıştı yürürken benim olduğum pencereye baktı göz göze geldik sonra bende arkadaşımı çağırıyodum tam seninki dışarda diye (arkadaşım sadece beğeniyo hoşlanma durumu yok.)oda gelyodu sonra bende sıranın üstüne oturdum arkadaşım daha iyi görsün diye ama sonra biri arkadan iteledi işte pencereden sarktım sırada ona bakıyodum oda yine arkasını dönüp benim olduğum pencereye baktı.bundan iki gün sonra biz yine aynı arkadaşımla bankta oturuyoduk tamda onun hakinda konusuyoduk o dışardan okula doğru geliyodu öğle arasındaydık.dedim tam seninnki geliyo dedim arkadaşımda hemen arkasını döndü baktı o sıradada çocuk bana bakıyodu.neyse bu cumada yemekhanedeydik masada yine aynı arkadaşımla oturuyodum yemek yiyoduk.bu çocuk arkadaşıyla geldi arkadaşı içeri girdi birinin yanına gitti oda hemen girdi çıktı benim olduğum yerden tek omuzu gözüküyodu bende bu niye girmiyo ya dedim arkadaşıma masadan baya bi eğilerek ona baktım oda bunu gördü ve zaten o beni tamamen görebiliyo ama ben.sadece omzunu görebiliyorum arkadaşımda onu htamamen görebiliyo arkadaşım arkasını döndüğünde basını hafif eğmiş gülümdüyomuş.sonra bra yemek bitti ben aynı arkadaşımla yukarı kata dolaptan çantamı almaysaya gittik ve tam dolabımın önündede onların sınıfı varmış ve beş erkek arkafasıyla birlikte duruyo ben bakamadım bile utancımdan çantamı dolaptan alıp arkadaşımla gittik.ama arkadaşım sen çantanı alırken seni süzdü baktı falan dedi.yani dikkatini çektim nasıl hoşlanmasını sağlarım ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• heyecandan e dedıgın bellı olmuyor kım kımle olacak karısık bır durum o o ortamda anda olabılecek bır durum plan yaparsan emın ol uzaklastırabılırsın ama ılk sen atılırsan da kasar derler dıkkat et gelıp sana bısıler solemeye calısabılecegı cesaretı ver yuzunu asıp catını kasarsan reddedılme tepkısı alabılır dıye donebılır yoldan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ilgi göster biraz o zaman belli olur zaten

0|0
    0|0
  • yakın davran ve hissettir. .

0|0
    0|0
  • giyiminle de etkileyebilirsin mesela bacakların güzelse kısa etek giyerek yanaş yanına

0|0
    3|0
    • Okul etegim zaten cok kisaydi ama bi haftadir pantolon giyiyorum rahatsiz oldum.ama bu dediklerini kasar olmadigim icin yapmam

• onu yapmıyorsan git yanına konuş ilgini göster mesela

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu an kötü bi sıfata maruz kalmamalısın okulda bu yüzden anca ona bakabilrisin ve gülümseyebilirsin. İlk adımı ondan bekle ama onu görünce hemen kaçma tamam yanına sokul demiyorum ama kaçma da. Normal davran ve ara sıra bak flörtöz oyunlar hoşuna gidicektir ve ilk adımı o atacaktır. En yakın arkadaşına dikkat et ikinizi kıskanıp hakkınızda yanlış yorumlar yapıp seni yanlış yönlendirebilir. Çocukla olan ilişkinde en yakın arkadaşından tavsiye almamanı öneririm dostum..

0|0
    0|0
  • çocuğun senden haberi bile olmayıp sen kendi kendine böyle düşünüyor olabilirsin arkadaşlar hep abartır onlara sorarsan hep sana bakıyordur falan sen takma bunları eğer dikkatini gerçekten çekmişsen gelir konuşur seninle ayrıca bu durumdan onu beğenen arkadaşının da haberi olsa iyi olur resmen arkasından iş çeviriyorsun gibi oluyor

0|0
    0|0
    • Zaten hep bu olaylar onu begenen arkadasimin yanindayken oldu

sana bakiyodu diyende o :)

• sen saçmalama falan mı diyorsun peki heyecanlandığını belli ediyor musun

• Arkadasima evet belli ediyorum sorudada dedim zaten sedece begeniyo hoslanma yok diye.masadan egilerek baktigimda yine onu begenen arkadasim yanimdaydi ve o dedi basini hafif egmis gulumsuyordu diye

• Bazı bölümleri hayal etmekte zorlandım ancak bu kadar karışık anlatılabilirdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...