Aykut kocamanın istifasını geri almasını ve göreve devam etmesini nasıl buluyorsunuz Fenerbahçeli arkadaslar ?

soru gayet açık ve net ! fikir ve düşünceleriniz nelerdi ? aykut kocaman,azizyıldırım yada futboşcular sizi duyabilseydi ne söylemek isterdiniz ?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aykut Kocaman'a kişilik olarak yakıştıramadım. Ama en kötü sezon sonunda bırakacaktır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• galatasaraylıyım ama bütün iyi niyetimle söylüyorum gitmesi gereken bir kişi var oda aziz yıldırım bence

3|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne denebilir ki tükürdüğünü yalamak onurlu insanlara göre değildir.neymiş efendim aykut gitmemeliymiş de tüm camia bir olup onu geri döndürmeliymişiz de neden yani neden tıpış tıpış gitmeli hemde.beni ve tüm gerçek Fenerbahçelileri üzecek olan aykutun gitmesi falan değil Fenerbahçe nin böylesine korkak ve ruhsuz oynamasıdır.aykut değil kim olursa olsun o ağırlığı kaldıramayan herkese yol verilmelidir.son sözümde aziz yıldırım denen çakala dün yine 5 gram beyni olmadığını kanıtladı neymiş bu hapise girmişmiş de taraftar ne yapmışmış...kendisi iyice Fenerin tayyip erdoğanı oldu ama bu büyük taraftar ikisini de paketlemeyi bilir merak etmesinler.

2|1
    0|0
  • bence doğru karar

0|0
    1|1
  • komedi hakikaten rezalet bir durum

2|1
    0|0
  • rezalet. fenerbahçe diye takım yok azizbahçe var. bu böyle olsun iyi ben gslıyım fener batıkça batacak ben daha çok güleceğim. dün kü yenilgiyi böyle istifa ile kapattılar yine geri aldırdı ne oldu maç konuşulmadı

2|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım Fenerbahçe taraftarıyla dalga geçiyor

2|1
    0|0
  • Aykutu sewmiyorum fakat bu zamanda bırakıp gitmesi hoş olmazdı hazır uefada biraz ilerlemişken takım nolursa olsun etkilenecekti ki zaten futbolcuların kararına göre aykutun kalmasına karar werdiler sanırsam gece gece çağırmışlardı bütün futbolcuları iyi bi karar olur umarım

0|0
    0|0
  • aziz ve şakşakçılarını istemiyoruz artık buna volkan da dahil

2|1
    0|0
  • isabetli olmuş

0|0
    0|0
  • 2 maçla istifayı düşünüyorsa şov devam edicektir o zaman ikinci sezondada :))

0|0
    0|0
  • söz ağızdan çıkar be.Ama bunlar fenerli,dansöz gibi kıvırmak kanlarında var.HAHAHAHA :D

2|3
    0|0
  • Aslında pekte suçu yok Aykutun, büyük uğraşlar sonucu oldu Aziz sayesinde.. Gerçi madem böyle bir şey yapıcaksın medyaya çıkıp niye gücüm tükendi diyorsun. Bence iyi oldu eğer Aykut gitseydi bu seneyi unuturduk direk.. Yeni takım tarzına alışmalar felan derken.. Kalsın bakalım bakarsın bir u dönüşü olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...