Etkilemek kızın aklında yer etmek için ne yaparsınız?

bir kızı etkilemek için ne yaparsınız onu kendiniz gibimi yoksa hazırlanarak mı çıkarsınız karşısına.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• mesela ben olsam karsima aniden biri ciksa benim konusmama firsat vermeden bana olan hislerini icinden gecenleri soyleyip sonrada yok lutfen cevap verme falan dese acaip ilgimi ceker yani

0|0
    0|0
    • o zaman olursa olur olmazsa olmaza gitmiş olur bu da herkesin cesaret edeceği bi iş değil böyle birini de kimse kaçırmak istemez heralde.

• iste cesaret lazim bole bi teklife valla yok demem ben ya ama nerdeeeeD

Kızlar Ne Diyor 6

• kendin ol doğal ol

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bence hazırlanmamalı kendin ol yapmacık değil

0|0
    0|0
  • hazırllanarak çıkılmalı bence

0|0
    0|0
  • Etkilenmesni bekle, kovala sonra ilgini kes.

0|0
    0|0
  • ne söyleyeyim diye hazırlanmana gerek yok çünkü karşısına çıktığın an büyük ihtimal aklında ne varsa unutacaksın :)öncelikle doğal ol. aklından ve kalbinden ne geçiyorsa söyle. şahsen bir erkek gelip konuşmama izin vermeden tüm hislerini söylerse bana gayet de etkilenirim. aklıma düşer baya :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bence ilk başlarda giyimine kuşamına parfümüne saçlarına önem ver.bunları kullanarak muhabbeti geliştirebilirsin.sonrası zaten kalple yürüyor tipin çok fazla önemi kalmıyor.

0|0
    0|0
  • hazırlanmaya gerek yok ... neysen o sundur ...

0|0
    0|0
  • en dorusu hazirlanmak.kim soylese bile kendin gibi olmak iyidir.bilin ki yalan,her kes hos gorunebilmek icin hazirlaniyor ama hic kimse bunu soylemiyor

0|0
    0|0
  • ne hazırlanacağım? what you see is what you get derler. aynen öyle işte. her seferinde hazırlık mı yapacağız ne anlamı var?

0|0
    0|0
  • Kendimin en iyi haliyle çıkarım karşısına...

0|0
    0|0
  • rahat ol yani relax

0|0
    0|0
  • tatlı bir komiklik. şapşallık denilebilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...