İlgisini nasıl taze tutabilirim?

aynı yerde çalışıyoruz.bazen bana bakışını yakalıyorum.sohbet ederken gözlerimin içine öyle güzel bakıyor ki o an benden hoşlandığı hissini veriyor.telefonla konuşurken de ben konuşmasının bitmesin bekliyorsam gözlerini benim gözlerime dikerek konuşmasını sürdürüyor.eğer yapacak işi yoksa yanıma gelip şakalaşıyor çocukça sevimlilikler yapıyor eğleniyoruz.ama haftanın 3 günü böyle ise 2 günü buz gibi oluyor.ya da gün içinde 3 saat böyleyse 5 saat görmezlikten geliyor.ne yapacağımı şaşırdım.ilgisini nasıl taze tutarım.hiç umursamasam mı her fırsatta konuşmaya mı çalışsam?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• :D şimdi bi dk sen gerçekten senle konuşurken sadece gözlerine baktığı için onun senden hoşlandığını mı düşünüyosun :D asdaqwdascacsc

1|0
    0|0
    • Niye olamazmi? Bakistan bakisa degisir bu ve bi kiz hisseder bence

• olay cinsiyette yani ? :D karşısındakinin nasıl baktığına bağlı gerçi

Erkekler Ne Diyor 7

• umursama bu 1 o durumları cok yasadım aman diyim senin ona yavsadıgını anlamasn :s anında seni kıkandırma triplerine girerek baska birilerine ilgi duymasına yol acar .:D bırak sen ucundan ilgini ver sonra ceke ceke surukle Onun aklı gitsin basından kadınlıgını kullan en guzel ve en eglenceli kısmıda burasıdır :D

0|0
    0|0
  • bazı ınsnlar boledr sen simdıden buna alıs derm ılıskınz baslasa da boyle olucak kımı zmn ıyı kımı zamn kotu

0|0
    0|0
  • ne biçim adammış bu? can sıkıntısından da yapıyor olabilir

1|0
    0|0
  • Seviyormusun onu biraz dışarda da vakit geçirin bence

0|0
    0|0
  • farklı seyler dene gcksan tatlı ol espiri yap ama güldür:)

0|0
    0|0
  • konuş kurtul

0|0
    0|0
  • hep yakın ol ve iligli ol, taze tut . .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence her fırsatta konuşmaya çalışma, bak bu durum kaçan kovalanır durumu benim tavsiyem onun gözünde asla KESİN olma. Hani bu kız benim elimde gibi düşünmesin. Yanına gelince gül eğlen görünce selam ver ama sürekli peşinde dolaşma bu sefer sıkılır senden.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin klasik taktiği.

Önce iki kova sıcak su, sonra bir kova soğuk su.

Sen de ondan gerçekten hoşlanıyorsan beraber birşeyler yapmaya davet edebilirsin.

Sonrasını o getirir zaten.

Uyarı:Test edilmedi.

0|0
    0|0
  • aferin oltaya gelmişsin.:))))))))))))))))))))))seni kullanmak istiyor OSBİRCİ :(((((((((((HE iyi fantazi çıkar bundan:))))))))))))))))))) tabi sonuçlarına katlanacaksan:(((((((((((((( ezilme ve eğlenilme ihtimalini göz önünde tut. offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...