Kapat

Bütün cesaretimi toplayıp itiraf ettim reddedldim ama onu her gün görmek mecburiyetindeyim nasıl davranacağım?

benden büyük ve aynı yerde çalışıyoruz ve benm sefm, çok uzun süre içimde tuttum askmı ama böyle devam edemezdim ve hala nasıl yapabildim bilmiyorum ama mektup yazıp herşeyi anlattım.. zaten kendmi olumsuz bi cevaba hazırlamıştm. ama sonradan keşke demek istemedim, yaptığımın utanç verici birşey olmadığnı aksine böyle sevebilmenin gurur verici olduğuna kendimi inandırdım. yine de içimde bi umut varmış ki kalbim çok acıyor, kafamdan milyonlarca düşünce geçiyor. en kötü olanı da bütün bunlardan sonra tekrar işyerine döneceğim onu göreceğim ama asla eskisi gibi olamayacağız, bunu ona da söyledim.. benim istediğim bütün bu olanlardan sonra onun gözünde zavallı gibi görünmemek,bu saatten sonra bana mutlaka farklı bir gözle bakacak ve ben ona en azından birazcık pişmanlık yaşatmak istiyorum. ama nasıl davranmalı neler yapmalıyım? fikirlerinize ihtiyacım var.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• hayat devam ediyor.ortada bir anormallik yok hiç bişey olmamış gibi devam ediceksin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• burada bi' soru sorup sonra hesabını donduracak kşilerin sorularını cevaplamıyorum..

prensip meselesi..

0|0
    0|0
  • snn ısınde zormus aynı ısyerı daha zordr pısman olmasını ıstıosan ısyerndekı baska arkadasna karsı ılgını artr sefn dıkkatnı uzerıne cekrsn o zmn belkı pısman olur

0|0
    0|0
  • o ölmüş gibi yada o o değilmiş gibi :D

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yokk. işin zor..

0|0
    0|0
  • Saçma reddetiyse pişman olmaz zaten uğraşma.Elde edemiyorsanız ısrarcı olmayın.Hırslarınıza yenilmeyin.

0|0
    0|0
  • Pişmanlık yaşatmana sebep olan ne var ki adam naptı sana

0|0
    0|0
    • ortada bi pişmanlık yok ki, nerden çıkarttın bnu

• kalp kırıklığı yüznden sanırm. en azından o da kararından emin olamasn acaba olabilirmydi die kendine sorsn isterm.

• Bence ona hak ver düşüncek bir şey yoktur

• Bence o işi bırak yapamassın

0|0
    0|0
  • bir daha teklif et '^^

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...