Sizce bu çocuk döner mi bir gün ?

Bakarmısınız bi arkadaşlar bu ne şimdi

sevgilim dediğim adam benden 6 yaş büyüktü aynı iş yerinde çalışıyorduk 3 ay sürdü ilşkimiz ben işten ayrılınca ilgisi bitti artık çok nadir mesaj atıyordu soğuk davranıyordu sadece buluştugumuzda iyiydik neyse 2 hafta mesaj atmadı falan onu sevdiğimi biliyordu daha sonra bu ay 1 ay boyunca aramadı 1 ay önce buluştugumuzda teleonunda bazı kızlarla mesajlarını yakalmıstım arkadsının üstüne atmıştı neyse ben inanmadım ama bunada belli etmemiştim 1 ay mesaj atmadı dün mesaj attı bulustuk sen benı salakmı zannettin dedim aldattın benı dedım annesının ölmüş babasının üstüne yemin etti ben seni aldatmadım dedi neyse ben inanmıyorum sen bana ait oldugun bişeymiş gibi davrandın dedim sen ben seni çok sevmiştim ama 1 ay önce ben senden ayrıldım dedim seni sevmiyorum artık dedim öylemi umrumda değilsin o zaaman artık dedi neyse beni arabayla gideceğim yere bırakırkende dediki demekki annene yaptıkların doğruymuş dedi napmışım dedim yem attım dedi sonra söle napmşım anneme dedim üzüyormuşun dik kafalıymışın dedi böyle bişey yok hem konumuzlada alakalı değil neden bunu dedi sizce? neyse arabadan indim a,mesaj attı ömrüm diye kayıtlı oldugun numarnı siliyorum seni sevdiğim tanıdıgım güne deger verdiğim güne yazıklar olsun insanlığınada yazıklar olsun die sonra hiç cevap vermedim 5 kez aradı reddettim sonra teli kapadım ben 4 kez aramış birdaha aramadı hemen acım teli aramadı sizce bu çocuk dönermi birgün ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• yasca buyuk erkekler sevgılı es kıymetı bılır derler senınkıde tam tersıymıs .. canı sıkıldıgında kponusacak kız kalmayınca doner

0|0
    0|0
    • pişman olmuşmudur sence? ne biliyim üzülmüşmüdür ?

• erkeklerın cogu pısmanlık ve uzuntu nedır bılmezler ancak bossluga nasıl dusulur onu bılırler can havlıyle tutunacak dal aramaya baslarlar cabaları sonuc vermezse once kı tuttugu dala tutunmaya calısırlar... sen yanındayken mutlu olup sen olmadıgında her nayeyı yıyecekse o adamdan pısmanlık bekleyemezsın benım dusuncem bu adamı tanımadan yorum yaptım

Erkekler Ne Diyor 4

• Bok var kendinizden büyüklerle takılıyonuz asıldığım kızda kendinden 10 yaş büyük biriyle takılıyomuş hepinizin allah belanızı

0|0
    1|0
  • hahaha caresız bır kız daha kesın doner bekle sen beklemek ıyıdır

0|0
    1|0
    • ama seni sevmiyorum dedim :(

• sen bıtmısın hacım bu kadar acız ınsları grdukce uzuluorum valla donerde en az 5 10 kızl bı bırlktelık yasr oyle doner

• mutlaka dönecektir

0|0
    0|0
  • Bize kalırsa bu çoıcuk bir gün dönecektir !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 6 yaşta çokmuş ama gecınemıyormussunuz hemde ayrıca baska kızlardada gozu varmıs neyın derdındesın arksım yol ver cocuga gıtsın yahu

0|0
    0|0
  • Böyle adamların bi nesli tükenmedi gitti.*r et gitsin kendisi kaybetmiş hiç bekleme ne bok yerse yesin

0|0
    0|0
  • salla gıtsın baska adammı yok dunyada .s

0|0
    0|0
Yükleniyor...