Delicesine aşığım ama ondan emin değilim

ben okuldan hocama aşık oldum üniversiteye gidiyorum o 31 yaşında bende 20 yaşındaym öyle böyle değil 3 aydır aklımdan çıkmıyor bir an bile olsun ona ihanet etmedim bir başkasına bakmadım beni sevmeyeceğini ble bile sevdim onu adam biliyor benim ondan hoşlandığımı ilk başlarda gözlerimin içine falan bakıyordu çok göz göze geliyorduk derslerde sonra bir gün imza kağıdının arasına seni seviyorum diye yazıp koydum bunu da sınıftan kızlar bulmuş sevdiğim adama söylediler bende bu olaydan 5 gün sonra sevdiğim adama itiraf ettim gülümseyerek ben okumadım o kağıdı dedi ve hızlı adımlarla dersine gitti sonra o gün öğleden sonra bir başka sınıfa dersi vardı bende izin istedim dersinize girebilir miyim diye gülümsedi ve gel dedi sınıfa girince imza kağıdını çıkarttı en önce benim önüme koyarken o sınıftan olmadığım aklına geldi arkadaşa uzattı kağıdı ders anlatırken hep yanımda falan duruyordu sonra aramızda 1 insan mesafesi varken konuyu falan mırıldanıyordum içimden yanımdaki arkadaşımın duymasına imkan yokken dönüp efendim dedi bende söyledim konuyla alakalı bir şeyler konuyu anlatmaya devam ederken gözlerimin içine baktı ve kekeledi ki bu adam benim bu yazdığım kocaman satırı okusa yada ezberden söylese kekelemez o kadar diksiyonu düzgün biri ders çıkışında hocam sizden çok hoşlanıyorum ya dedim gülümsedi sağol dedi ve arkamı döndüm gidiyordum anlıyorum seni dedi gülümseyerek bende gülümsedim ve gittim. o hafta numarasını buldum bir kaç kere özelden aradım ve mesaj attım mesajıma hiç bir şekilde cevap vermedi. bir kaç gün sonraki derste de göz göze geldiğimizde gözlerini kaçırdı birde yanımdaki arkadaş soru sorunca göz göze geldik uzun uzun baktı o zaman.bir yerden numarasını buldum mesaj attım 1 ayay yakın bir süre ama bir gün bna sakın bir daha mesaj atma hocan olarak seni ilk ve son defa uyarıyorum dye mesaj attı.bn o mesajdan sonra 2 hafta boyunca hiç mesaj atmadım cuma gnkü derstede çok sıcak oldu camı açın dedi tam kalktım açmaya sen açma üşütür hasta olursun dedi ve o gün ne zaman bna baksa yüzünde gülümse oldu dün nazım hkmetn tarih ile ilgli br şiirni okudu benim ona attğm ilk şiirde nazım hkmetndi ve bayapı nazım hikmetide övdü geçen akşm mesaj attım tek bir şey sormk istiyorum şansım olup olmadığını çnkü bu bendeki heves değil bunu çok iyi biliyorum geçen zaman bunu bana çok iyi anlattı bu mesajdan sonra numaranıda siliyorum iyi akşmlar dye hç brşekilde cevap atmadı cuma gnkü derstede beklyrdum kızsın bağırsın laf soksun dye ama aksine sıcak davrndı yne imza kağıdını en önce benim önüme koydu bayanlara öncelik diyerek birşey sölediğimde yada sorduğmda gülerek cevap verdi.geçen çrşmbda ylbşı diye buna hediye aldım ama asla kbl edemem dedi cma drstde bn surat astkça o bna bkp glmsdi bir ara klimayı kptmk için zpldı bnde onu izlyrdm bna dönüp gülümsedi bym ytşmdi dyp glmsdi sonrada knşmdğm halde bna bkp sus ddi.2 tne rsmi vrdı dftrmn arsnda bnde dosysına kydum o rsmlri grsn diye.snrda ynlşlıkla bşksna mesaj atyr gbi ona attm ama mesajma gri dnmedi..

Güncellemeler:
kırıcı olmazsanız sevinirim sonuçta aşk bu kime aşık olacağımızı seçemyrmz
kızlar ne kadarda cadı ya genelde erkekler yorum yapsn kızlar erkek gözüyle bakamaz olaya
üniversite öğrencisiyim bu arada

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Bencede hoşlanıyor senden ama çekindiği noktalar olabilir,yada senin duygularının geçici bir heves olmasından korkabilir..

1|0
    0|0
    • teşekkürr ederm canım ama 2.5 ay bnce heves için uzun br dönem ki aşk oldğma eminm bn geriye kalan onu ikna etmek snrm oda yavaş yavaş ikna oluyr

• Ok. göndericem sana şimdi,sakın bişey yapma artık zaman bırak

• tamam canım saol :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bence hocanda senden hoşlanıyor ama dikkat et hocan dedim onun bulunduğu konum gereğince böyle bir aşk söz konusu değil bence okulunun bitmesini bekle o zaman o da sana karşılık verebilir

1|0
    0|0
    • teşekkürr ederm bekleyecğim onu ona aşık oldgm gnden beri kmseyi almadm hayatıma almycğmda

• bu kdr emn olma derm benim herşeye ragmen ümidim vr

• Ümit fakirin ekmeği..:)

• adam dengesiz davranıyormuş. derste gülümseyip mesajlarına, telefonlarına dönüş yapmaması ilginç sen biraz bekleme moduna geç. belki bir tepkide bulunur. daha fazla üstüne gitmen bir işe yaramaz.

1|0
    0|0
  • emin olmadan okadar bağlanman yanlış kesinlikle

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum derse gözlerine bakıp emin ol . . .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• okudum hepsini. ama sanmıyorum uyarmış seni kırmamak içinde kötü davranmıyor diye düşünüyorum. umutlanma platonik şekilde yaşabilirsin o ayrı.

0|0
    1|0
  • böyle bir durum etik olmayacağından dolayı sana karşı çekingen davranıyor olabilir bilemedim ben gerçi gördüm yakınlarımdan hocasıyla evlenen bunlar olur yani çok doğal.umarım okulun bittiğinde sana karşı duygularını açığa tam olarak çıkarır şuan garip bir davranış gösteriyor.belki de seni kırmamak için böyle davranıyor.

1|0
    0|0
    • teşekkürr edrm yorumn için

• eğer seninle ilgilenirse bu etik olmaz. Sen ona aşık oldugun için bu yaptıklarını abartıyor ya da karşılıklıymıs gibi görürsün. Bence sen onu unut.

0|0
    1|0
  • üşenmedim ve okudum ama işin gerçekte çok zorr

1|0
    0|0
    • teşekkürr ederm blyrm işimn zor oldgnu ama rabbim onu ne kdr yazdıysa kalbme o kdr süre boyunca onu bekleyecğim bn kmseyi hytma sokmadan hemde

• bence böyle durumlara alışık yani senden başkalarıyla da uğraşmıştır emin ol ben sana karşı birşey hissettiğini sanmıyorum

0|0
    1|0
  • layhhnn çok tatlı... :)

okulun bitene kadar sana şans vermez. yanlış mesaj atman fazlaca saçma olmuş onu yapma bi daha. mezuniyetten sonra atıl kurt

0|0
    0|0
    • hahaha sağol :) o brkere olur ztn ikincisinde benm zeki adam yemez :D

• ona ilgin oldugu icin o sana saece iyi davraniyor. Seni kirmamaya calisiyor, belkide aciyor cunki birseyin olamiyacagini biliyor seni bi nevi teselli etmek icin. yoksa mesajlarina geri donerdi yada donmeme sebebi bu isin yokusa gidip onunda senden hoslandigini dusunup ona daha cok baglanman veya ustune dusecegin icin geri donmemis olabilir mesajlarina.

0|0
    0|0
Yükleniyor...