Odamda büyü olduğunu düşünüyorum

Merhaba, öncellikle şunu söyleyim benim büyüyle kesinlikle isim olmaz. Ama benim bir yengem var o çok uğraşır böyle şeylerle. Ve çok şüphecidir açıkçası içi çok pis. Bize geldiğinde bişey yemez içmez, sanki yemekleri okuttukta.. Hiç samamı değiliz yani hep yapmacık.

Geçenlerde de (baya oldu) annesiyle bize geldiler, ben evde değildim o sırada. Bunlar salonda otururken annem mutfağa gitmiş, caymı koymaya napmaya orasını tam bilmiyorumda... tam o arada bunların ikisi benim odama gitmişler ve hatta odanın kapısını bile örtmüşler. Bizim salon nerde benim odam nerde yani arada baya bi mesafe var diyebilirim. O günden beri benim içimde şüphe var. Sonuçta bi genç kızın odasında ne işleri var hemde annem mutfaktayken. Sonra annem bunların yok olduğunu fark edince arkalarından gelmiş odaya kapıyı açmış, bunlar annemi görünce "ahh ne güzel odası varmış" falan demişler sonra çıkmışlar.

Çok şüpheleniyorum, napabilirim.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Büyünün kuranda da geçtiğini düşünürsek inanırım böyle şeylere.Bence odanı bi güzel arayın edin kıyfatlerinin içlerine her yere bakın sonrada bi hoca felan çağırın okutun.hatta bazıları büyü olup olmadıgınada bakıolardı bence bu konuyu es geçme çok saçma odana gireleri vs.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kesinlikle o tür şeylere inanma . sanırım inancın var sadece allaha sıgın yaradanın izni olmadıkça san hiçbir olumsuz ve kötü şey yapamaz . cokda üstünde durursan senin ruhunu . ,fikirlerini . ve kalbini . kısacası psikolojini bozarsın . herşey yaradandan gelir . unutma . rahat ol . düşünme .

0|0
    0|0
  • yengende piskopatmış arkadaş :D büyü nün varlığı kuranda yazar. odanı bi temizle bakam

0|0
    0|0
  • dua et cin surasini oku hiç bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • büyü olaylarına inanama kesinlikle sen girdiginde falan dua oku ihçbişey olmaz sana

0|0
    0|0
  • tamam ama sana neden büyü yapsınlar ki

0|0
    0|0
    • cok nedenler var. kiskanclar bazi seylerimizi cekemiyorlar

• anladım sizde iyi bir hocaya gidip sorun n uska yapsın sana

• antibüyü yap.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynı şeyi bende yaşadım yengemde böyle fesat biridir bize her geldiğinde bişeyler yapmadan çıkmazdı . O gittikten sonra evi iyce arardık ve mutlaka bir muska yazı yağ sürmeler bişeyler çıkardı. Sen kendini kötü hissediyorsan iyice bi bak ara odanı annenle cidden bişey yapmış olabilir.

0|0
    0|0
    • nerelere bakabilirm bilmiyorumki, nereye saklarlar genelde

• sen büyücü olsan nereye koyarsın? böyle düşün en kuytu yerlere eski kitap arasıdır yastık altıdır yatak altırdır kitaplık altıdır kaldıramıycağım ağır şeylerin altıdır yastık yorgan arasıdır halı altıdır bak böyle yerlere

• odanı sirkeli suyla güzelce sil. yerleri camları bol bol ayatel kürsi oku. sirkenin gücüne inanırım ayrıca bi bardağa sirke koy odanda dursun

0|0
    0|0
  • kısmet kapamak için yapmışlardır kesin

0|0
    0|0
  • odanı iyice ara ayrıca annen odaya geldiğinde nerdelermiş odada orayı iyice ara

0|0
    0|0
  • böyle durumlarda hoca cagrilir heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...