Kendisini 4 defa aldatmış bir kadına karşı hala bir şeyler hisseden erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Kizlar sorum sizee...

Kendisini 4 defa aldatmış bir kadınla hala konuşan ve hala ona karsi bir şeyler hisseden erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Zira beni 4 kere aldattı. Bu sadece benim bildiklerim ama ona hala hayir diyemiyorum :/ ve hayatımdam çıkaramıyorum. Sizce aptalmiyim ben yoksa aşıkmıyım?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Aptal aşıklardansın. Ben de sevdiğim çocuğun bir sürü kızla konuştuğunu biliyorum ama yine vazgeçemiyorum. Bu işte aşk. Tarifi yok. Nedensiz.

0|1
    0|0
  • aptalsın kesinlikle :D

0|1
    0|0
  • güvenemezsın o kadına.bellı kı problemli birisi.bırak gitsin kimin altına giderse gtsn

0|1
    0|0
  • hem aptal hemde aşıksın . bi süre görme etme konuşma. unutursun merak etme. hem senin nefret etmen lazım böyle bi insandanyaaa

0|0
    0|0
    • Evet nefret ediyorum bıraksalar bir kaşık suda boharim :@ ama ışte karşıma çıkınca her şey degisi veriyor. Tum o nefret öfke yok oluyor. Hayir diyemiyorum ya çok kötü birsu bu :( 7-8 aydır hiç görüşmüyor dum bayağı unuttuğumu sanmıştım geçenlerde tesadüfle karşılaştık her şey 5 yil önce sine döndü. Hayatımı mahvetti ya duzenim felan kalmadı şimdide geldi gene oturdu hayatımın ortasına

• emin ol karşına daha iyi biri daha güzel biri çıktığında tamamen siliceksin onu.

• Tek umudum umarım :(

• Aşıksn şekrm :))

0|1
    0|0
  • uzak dur. böyle insanlar sadece mide bulandırır. onunla ilgilenme.

0|1
    0|0
  • aptal aşıklardansın ama bu hep böyle gitmez bir yerde patlak verir aşk gelip geçicidir baki olan sevgidir..

0|0
    0|0
    • Bence tam tersi olmalı 4 yıldır birlikte idik 4 kere aldattı onu sevmiyorum eminim nefret ediyorum ama aşık olduğumu hissedebiliyor um. Geçen karşılaştık dilimi yuttum her seyi unuttum elim ayağıma dolaştı. Ama sevmiyorum eminim buna. Ve su an tekrar konuşmaya başladık ve atamıyorum onu.

• Kardeş midem bulanmıyor mu onu görünce?Garip ya miğdeler XLarge olmuş...

0|0
    0|0
    • Du sununce bulanıyor ama görünce degil.

• Evet var.birde seninki en azindan durust yani gorustugu kisileri senden gizlemiyor.Belki de seni kiskandormak icin yapiyordur.Ama az cok anlarsin neden yaptigini.Bir de bir daha aldatildim falan deme cunku yanlos anlasiliyot herkesin aklina en kotusu geliyor cunku bosu bosuna keriz erkek kontenjanindan yer bulursun kendine

• Seyyyy... Immmm.. o söylemedi hepsini ben yakaladım ://

Ama benim standart larimda aldatma olarak geçiyor napiyim .s.s

• aptal olduğunu düşünürüm, ne düşüncem

0|0
    0|0
  • büyü yapmışlar sana okut kendini bi.

0|0
    0|0
    • Yok daha neler ya. Sanmıyorum. Hem ben inanmam öyle şeylere.

• neyse onu bunu boşverde hava çok soğuk be donuyom :D

• Vallahi burda çok sıcak ben klima acmisim :DD

• gerizekalısın onu bırak gurur yok sende

0|0
    0|0
    • Çok denedim 7 ay hiç görüşmedik ama bir kere karşılaştım her şey en başa döndü.. biliyorum aptalim ama elimde degil :(

Erkekler Ne Diyor 5

• aşıksan aptalsın zaten. birine tamamen teslim olmak aptallık değildir de nedir?

eğer birileriyle birlikte oluyor ve seninle ilişkisine devam ediyorsa tatminsizlik var. ama yok seninle birlikteyken başkasına aşık oluyorsa falan bildiğin sevgisizlik var ortada.

onunla birlikteyken yatarken ondan başkasının kokusu burnuna gelmiyorsa, öperken aklına başka birinin yüzü gelmiyorsa ve her şeye rağmen onunla birlikte olmaktan mutluysan devam et işte ne olacak. mühim olan senin mutluluğun.

0|1
    0|0
    • Hiç birlikte olamadım onunla. Benim fikirlerime aykırı dedi hiç ısrar etmedim. Hiç sevismedim. Aldatmasida öyle yatmak sevişmek degil başka erkeklerle çıktı ışte .. onaylarken tarofsizmutluyum ama kimse istemiyor omu işi n aksosi bende istemiyorum

• anladım. sevgili değilsiniz şu an. öyle ya da böyle sevebilirsin hissedebilirsin. doğaldır bu ve sana özgüdür. yapacak bir şeyy yok. zamanla geçebilir. limon yiyen birine bakamayanlara anlam veremediğim gibi yüksekten korkmama anlam veremeyenler de çok. duygu bu anlamlandırılamaz - açıklanamaz - sebeblendirilemez.

• Guzel benzeymeydi sanirim öyle :)

• aptalsın lan ne aşkı ağzına sıçmış bırakmış senin hala aşıkmıyım aptalmıyım diyorsun kendine gel dostum kendine ne yapmaya çöalışıosun işte böyle yaparak burunlarıı kaldırıyoruz bunların yapma be kardeşim yapma kendine yaparsın

1|0
    0|0
  • hayır hayır bu aşk olamaz

aşk olsa ona bir başkasının bakmasını bile kaldıramaz hayır derdin

1|0
    0|0
  • Ayrılmalısın.

0|0
    0|0
  • Aşıksın, ama fiziksel manada sanırım. Gercekten seviyor olsaydın, coktan rahatsız olur unutmanın yolunu bulurdun herhalde

0|0
    0|0
    • Çok guzel birisi değil normal standart lara gore. Ve hiç bir cinsellik yaşamadım. Bence bende psikolojik takıntı gibi bir şey oldu.

Yükleniyor...