Kavga deneyimlerinizi paylaşır misiniz?

Evet arkadaşlar herkes hayatında bir çok kez kavga etmiş veya kavgaya karışmıştir deneyimlerinizi hikayelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hep ilk vuran oldum ve böyle uzun uzun tartışan tipler genellikle kavgadan korkan tipler olur hani birbirlerinin yakasına yapışılar sen kimsin? hayır sen kimsin bilader? falan işte böyle muhabbetlere girmeden direk dalmak her zaman avantajdır gücünün yetmiyeceği adamı bile yıkabilirsin tek ihtiyacın olan şey cesaret.

0|0
    0|0
    • Aynen dalasmak kavgada yapılabilecek en saçma şey bencede :) baktın çok konusuyo tukur yüzüne silmeye yeltendigi an ver kutsali ver kutsali :D

• Fazla bilgiden zarar gelmez :D

• Aynen bro yazdım bunu :D

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

• bir diyarbakırlı olarak say say bitmez yalan konuşmuyayım dayak yediğimde olmuş yani ;)

0|0
    0|0
    • Dayak yemek utanılacak bişey değil ki önemli olan gururunla yemek :)

• yok ya kızın abisi ve kuzenleriydi geçen sene orucun bitmesıne tam 10 gün kalmıştı kızla gece dıaşrdaydık 12 oldu onu eve bıraktım nerden görmüşlerse arabadaydılar geri döneyim derken aldıalr benı depoya götürdüler soru soruyolar sen kimsin diye tam cevap verecem sus konuşma vuruyorlar ne iş :)

• Haha acayip bir vaka :D

• 6 gun once 4 suriyeliye giristim 2 gun hapis yattim bende bir sorun ykktu 3 u komada digerininde kasi patlamisti

0|1
    0|0
  • sen geç içeri geç içeri... be a.. koduğummmmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...