En doğru nasıl kilo veririm?

Merhaba arkadaşlar yaşım 20 boyun 160 kilom 56 tam fit bir kız değilim hafif balık etli sayılırım kollarım biraz kalın ve çok sıkı bir vücudum yok yediklerine dikkat eden bir insanım ama yinede kendimi hiçbir zaman 55in altında göremedim ve asla düz bir karnım olmadı. Spora başlamak istiyorum ancak cardio mu plates mi ne yapsam incelirim kas yapmak istemiyorum çünkü zaten biraz var ve vücudum maalesef kasa meyilli ne önerirsiniz?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında asıl mesela beslenme kısmını düzeltmek sporla birşeyleri düzeltmeye çalışmak bana göre işin uzun ve zor olanını seçmektir. İşin %75 beslenmedir kalan kısmıda antreman, uyku, stres vb. gibi etkenlerdir. Ayrıca kas yapmak öyle sanıldığı gibi kolay bir iş değildir heleki sizin yapacağınız egzersizlerle gerçekten gözle görülür derecede kas yapmanız imkansız en fazla sıkılışma sağlar. Kaslar zor dolan zor boşalan bir yapıya sahiptir yağların aksine.

0|0
    0|0
    • Ama işte bende öyle değil mesela en az 1 ay spor yaptım normalde kolumun incelmesi gerekirken kaslarım ele gelmeye başladı ama incelmedi kolum ve yoğun ağırlıklarda kaldırmadım :/ yediklerimede dikkat etmeye çalışıyorum ama bir yerde yanlış yapıyorum sanırım

• Hafif balık etliyim dediğinize göre vucutunuzda fazla yağ var demekki beslenmede bir sıkıntı var siz işin beslenme kısmına yoğunluk verin ayrıca antremanlarıda bırakmayın. Bu şekilde hedefe daha sağlam ilerleyeceksin.

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyle istiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Low Carb Diyet uygulamalısın..

Katojen diyet sana uymaz ,

Sıkılaşmak istiyorsan 5 Set 15 Tekrar her harekette Yaparsan haftanın 6 günü Antrenman ile birlikte , CLA , L-Carnithine ile birlikte 4 5 Ayda istediğin formu yakalayabilirsin..

0|0
    0|0
  • Boşver ikisinide fitnessa git bol bol ip atla günde 15 dk koşu 👍

0|0
    0|0
  • Kasli olunca ne oluyor?

0|0
    0|0
    • Kaslı olmak bir bayan için güzel bir şey değil bence her insanda belli bir miktar vardır ama vücudumda bariz gözüksün istemem ben bu soruyu isteyenlere sormak lazım

• verdiğin ölçüler fit birinin ölçüleri

0|0
    0|0
  • zayıflayıp napıcan kemik gibi ortalıkdamı dolancan iyisin böyle

0|0
    0|0
    • 45 kilo olmak istemiyorum boyuma göre tam ideal kilom 52 53 yani 3 4 kilo versem tam olucak o yüzden sağlıklı hissetmek istiyorum

• sağlıksısın zaten ye kebab ye lahmacun ye başka ne biliyim hamburger ye böyle biri lazım l*n bana

• Aç gezmiyoruz herhalde neyse :)

• Yürüyüş yapsan yterli

0|0
    0|0
    • Sadece yürüyüş mü? Tempolumu nasıl? Mesela kollarımı nasıl inceltebilirim?

• Ufak ağırlıklarla ypılaCak hareketler var tabi

• Ne önerirsin peki?

• Yavaş yavas

0|0
    0|0
  • Hicbisey yapmamistim su yontem disinda ayni yaşadım sadece yatmasan 2 saat oncesine kadar bisey yeyemen ve yatmadan yaklasik 1 tarli kasigi elma sirkesi ic 1 ayda 4 kilo verdim bunla :D basit dimi elma sirkesi yag yakar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...