Ne olacak bu Beşiktaş in hali?

Ne olacak be bu Beşiktaş in hali? nereye kadar böyle gidecek? hep üzülüyoruz hep üzülüyoruz? hay detayina ya
Ne olacak bu Beşiktaş in hali?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evet haklısın bu arada Van persie ve Nani si olmayan çıksın site kasıyo

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzülmeye devam! Baksana sezonu açmadan yine sakatlığa başladık. Bu sene de en iyi 3. Oluruz. Transfer desen hal getire zaten.

Yönetim baktı Fener Cimbom transfer yarışında bizden bir cacık olmaz bari taraftarın bayıldığı Quaresma'yı getirip ses getirelim de bize sövmesinler dedi..

Stad konusuna girmeyeceğim bile. İkinci yarıya yetişir dediler ama biz bu sezonu da stadsız kapatırız

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak ben de üzülüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sevişmek için sevseydik renklileri tutardık

0|1
    0|1
  • Beşiktaş kötü gidişe bir dur demeli artık GS ve FB nin çok gerisinde kaldılar büyüklüğü tartışılır duruma geldi birde kimse yanlış anlamasın bu şerefli 3. lükler yok sevinmek için sevmedik lafları çocukça kaçıyor artık bunlar züğürt tesellisi :D

0|1
    0|2
  • Türkiyede şu an ki en iyi kulüp Beşiktaş neden mi? Teknik Direktör Türkiyenin En iyisi, En iyi yerli genç oyuncular bizde, Türkiyenin ilk yeni akıllı stadı bizde, Yönetim iş bilerek transfer yapıp para kazanıyolar mali durum sıkıntılı değil ee daha ne olsun

0|1
    0|0
    • En iyi gençlerle bir cacık olmuyor muhammed Demirci de öyleydi adamı rosenborg deneme ye alıyor beğenmiyor ya

• Gökhan Töre? Kerim Frei? Tolgay Arslan? Oğuzhan? bunları Şenol güneş bu sene 5 e katlar şampiyon oluruz kardeşim

• Uyanın l aannn Beşiktaş için 😄

0|1
    0|0
  • Bu sezon besik super

0|1
    0|0
  • bu işler böyle kardeşim her takım Fenerbahçe kadar zengin değil

0|0
    0|0
  • Üzülme birader takım için üzulünür mü

0|0
    0|0
    • O takım benim hayatım be

• Iki kuruş deme Beşiktaş in menfaati için gitti

• Besiktasin isine yaradi eyvallah ama besiktas icinde gitmedi onu bir netlestirelim yani

Yükleniyor...