Yüzme mi agırlık mı sizce?

Yüzme mi agırlık mı 4 ayım var sizce hangisindeen daha cok veerim alırım? boy 1.72 kilo 72 yaglı vucudum var

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yönde bir verim istediğine bağlı tercihin. Eğer yağları yakıyım fit bir vücut olsun diyorsan yüzme. Ama vücudumu oturtmak isitiyorum ben diyorsan yani hoş bir kas görüntüsü. Ağırlık çalışması ve günde 1 , 2 saat kadar koşarak. Yediğine içtiğine dikkat edip protein tüket. Gerçekten harika bir vücudun olur. 4 Ayda neler olur neler.
    Şöyle bir tavsiyede bulınıyım. Spor salonuna gitmene gerek dahi yok. Kilon zaten müsait. 4 Ay boyunca günde 1 , 2 saat koşu , kendini sonuna kadar zorlıyarak çekebildğin şınavın 10 katını çek. Mesela 10 çekiyorsun , günde 100 tane. Sabah 100 akşam 100 olmak üzerede 200 mekik çeksen tamam. Kahvaltıda ekmeksiz 4 , isteğe bağlı olarak 5 tane haşlanmış cıvık yumurta ye. Öğlenleri 1Lt kadar süt tüket isteğe bağlı olarak ek meyve sebze. Akşamda 1 tabak çorba yanında 2 , 3 dilim kepek ekmeği. Belki oha diyebilirsin ama gerçekten tecrübeyle sabittir. Birçok spor dalında 6 yıllık geçmişim var.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• yüzme

0|0
    0|0
  • Yuzme tum vücudu çalıştırır yüzmeye önem ver ağırlık arada olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cardio ve fitness

0|0
    0|0
  • 4 cm boy yağsız 68 kilo vücut kardeşim 😉

0|0
    0|0
  • yüzme yaptığında vücudundakı tüm kaslar ters çalışır. yani aynı anda başka bir spor yapamazsın. ama yüzmeden bıkmaz sürekli çalışırsan tabiki ağırlıktan çok daha dinç olursunn

0|0
    0|0
  • Sacmalama tabı kı yuzme

0|0
    0|0
  • Yüzme boy uzatman icin ideal

0|0
    0|0
  • Amacin vucut gelistirmekse agirlik ama spor olsun die yapiyosan yuzme daha iyidir

0|0
    0|0
  • Agirlik

0|0
    0|0
Yükleniyor...