Sevdiğiniz kızın en yakın arkadasınıza ilgili olduğu farkederseniz ne yapardınız?

sevdiğim ve duygularıma karsılık bulamadığım aynı isyerinde çalısan bir kız arkadasım var, en yakın arkadasıma karsı ilgili olduğunu farkettim arkadasım normalde bayanlardan uzak duran çok soğuk davranan bir insandı bu kıza çok yakın olmaya basladı kız ona yakın oldukça oda benim sevdiğim kıza yakınlasmaya basladı gözleri hep onu aramaya basladı ve facede sürekli mesajlasmaya basladılar ben bu olay üzerine bu arkadasımla arkadaslığımızı bitirdim bu durumdan sonra kız bana arkadas olarak daha fazla yaklasmaya basladı bir süre boyle devam etti simdi yavas yavas arayı soğutmaya basladı bu durumu bana yorumlayabilecekler kisilerden yorum bekliyorum

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• boşver gitsin kardeşim olacağı varmış uğraşma

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kız dengesizin tekiymiş boşver gittsin öylelerinden hayır gelmez bence

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hacım allah sana kolaylık versn ama kus yuvadan ucmus bırak onlar mutlu olsun sogutosa arayı sn brden sogut ve ısyernde calısan onn yakın arakadsı veye arkadası varsa snde ona yaz bak nasıl ıbre brden sana dogru donecek

0|1
    0|0
  • Aynısı tıpkısı bende var bir tek farkı benim okulda olmam ve arkadaşım biliyor o kızı sevdiğimi ona rağmen yakınlaşıyor..Çözümü yok sadece kalbin acıyor ağlıyorsun benim şuan öyle aynı yürekteniz bir çözüm bulursun banada söylersen sevinirim

0|1
    0|0
    • evet durum aynı benim arkadasım da biliyor benim onu sevdiğimi biliyordu, ama her fırsatta ona yakınlasmaya çalısıyordu mesajlar falan filan gözü hep onu arıyordu hep onu merak ediyordu en yakın arkadasımı sildim bu olay nedeniyle ama kızda beni hep arkadası olarak goruyor bu olaydan sonra bana daha bi yakın olmaya basladı ama simdi tekrar arayı soğutmaya çalısıyor zamanla eskisi gibi olacak

• Aynı sorun işte :/ Benim arkadaşımda ömründe bugüne kadar 1 kıza yaklaşmadı ben bu kızı seviyorum dedim ondan sonra bi baktım o kızın dibine girdi böyle arkadaş olmaz olsun boşveeer

• aradan çekilirim.

0|0
    0|1
    • aradan çekilmekten başka çaren yok zaten, burda önemli olan arkadasınla aynı sekilde arkadas kalabilirmiydn ben kalmadım arkadaslığımı bitirdim ve kıza karsı nasıl bir tutum sergilerdin kızı seviyorsun ve arkadas olarak düsünmen mümkün değil diyelim

• kalabilirdim.

• ben kalamam sevdiğim kıza en yakın arkadasım farklı bir yakınlık gosterecek ben bu insanla aynı yakınlıkta olacam eminim sende boyle yapardım yok yapmazdm diyorsan dilerim aynı olay basına gelir gorursun gelçi senin için pek ağır olmaz bu durum sanırım

• la nasıl bir stratejistsiniz la :D kız için arkadaşlık bitirilir mi olum.o senin kankan lan

h t t p : / / w w w . y o u t u b e . c o m / w a t c h ? v = E X 3 y t f J 1 z G E

0|0
    0|1
    • o zaman kıza karsı yaklasımı farklı olmalıydı gerekiyorsa kaçınmalıydı ama o ona yaklasmayı seçti demek ki o kadar onemli değilmis

• dalga geçiyorum tabii :D

• derdin ne senin

• arkadaşıda kızıda sallardım...

0|0
    0|0
    • arkadası salladım kız sallayamıyorum, çünkü onu seviyorum

• kız zaten beni sevmiyor, sadece ben onu seviyorum

• tamam sallayacaksın o zaman üzme sakın kendini kötü bir durum bu birdaha sakın böyle bir şey düşünme korkuların oluşur ve başına gelir...

• Okumadım, aradan çekilirdim.

0|0
    0|0
  • doğal bir durum

senn kız için bir şey yapmazsan

kız başkasının olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...