Spor olarak ne yapiyosunuz?

arkadaslar spor ilefizigimi sekillendirmek istiyorum gobek volgem yagli karnimi dumduz yapmak istiyorum biraz fit ve hafif kasli vucut seksi durur bence fazlasi degil tabi ki diyetle de desteklerim a spor yaparak zayiflamak istiyorum biliyorum ac kalmak zararli a uc gun icerisinde sadece proteun ve hafifeyveler bol su tukettim inanilmaz fark etti bunun disinda neler yapabilirim. spor. programi olarak plates yapiyordum a cok kilo erdirmiyor sizce. kosu yapsam. nasil olur ya da ne onerirsiniz siz neler yapiyorsunuz?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness haftada 4 gün

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Imkanin varsa spor salonuna gitmelisin ve eğer spor salonuna giderken l karnitin de almalısın body yapmak en iyi ve en etkilisidir. Ağırlık çalışmak en güzeli koşu vs bunlar ısınma antremani olur anca erkek gibi ağırlık çalışacaksın eğer spor salonuna gittiysen gormussundur erkeklerin nasıl ağırlık çalışıp kas yapmaya çalıştığını ha merak etme erkek gibi devasa kaslarin olmaz sadece yağların daha hızlı yannasini sağlar ağırlık çalışması plates falan zaman kaybı yağların hızlı bir şekilde gitmesini istiyorsan baya baya kendini zorlaya zorlaya ağırlık çalışıp kaslarina yüklen bir ay gibi kısa bir sürede istediğinden çok daha güzel bir görünüm seni bekliyor olur ve tabii sonrasında daha da artirarak devam et :) uzun bir süre body çalıştım şimdi kick boks yapıyorum ve yoga yoga daha çok dinlenme amaçlı benim için tabi bunlar ileri seviye de olmasi gereken senin için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Basketbol kosu fitness

0|0
    0|0
  • Men's physique olarak pro yarışıyorum , 4. Derece Fitness Antrenörüyüm ,

4 Ayrı Branşta 2. Dan Kuşak Ve Antrenörlük belgem var ,

Muay Thai ,
    Kick box ,
    Wushu Sanda
    Tae Kwon do

0|0
    0|0
  • Duzenli hizli tempolu kosu adami cok yarar ve zayiflatir cigerler bayram eder fakat en etkilisi yuksek viteste bisiklet surmek hem ayaklar duzlesir hem biraz vucut kastan sikilasir cok cabuk kilo verirsin

0|0
    0|0
  • boks 5 senedir zor ama güzel

0|0
    0|0
  • Sıradan şeyler yap abartmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • bu sıcak havada önce yüzme olur.. sonrada yürüyüş ve fitnes olabilir plates olabilir..

0|0
    0|0
  • vücut geliştirme ve futbol

0|0
    0|0
  • bence kick box yap en iyisi :) fit bir vücuda sahip olursun :)

0|0
    0|0
  • Box fitness wing tsun

0|0
    0|0
  • 1 saat yürüyeblrsen cok güzel olur

0|0
    0|0
  • Futbolllll ve hobi balik tutmak

0|0
    0|0
  • İnterval Antrenmanlara yönel...

0|0
    0|0
    • O kadar da interval degilim aslinda velli bir spor gecmisim var ama hixli kilo vermek istiyorum

• Ben 2 ayda 11 kilo verdim

• yuzme basket

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Lisede voleybol oynadım onun dışında 10 yıldır yüzüyorum ve tenis oynuyorum. Vücudunuzu şekillendirmek istiyorsanız fitness ve pilates yapmanızda fayda var. Pilates şekil aldırır kilo verdirmez kilo vermeniz için cardio yapmanız gerekir.

0|0
    0|0
    • Ayy tesekkur ederim ben de tenisciyim kilo verdiriyo evet ama kardio nasil. hareketler mesela?

• cardio derken 1 saat tempolu şekilde yürümek olur 1 saat bisiklete binmek olur uzun ve yağ yakıcı spor yapmanız gerekiyor ya da 1 saat yüzmek olur.

• çay karıştırma arabaya kadar yürüyüş yatakta yuvarlanma yemek yeme

0|0
    0|0
  • Ağırlıklı çalış kardiyo kasini da eritir dümdüz olursun koşarak kas gördün mü sen hiç komikler ya erkek gibi çalışacaksınız kacari yok bunun

0|0
    0|0
  • 2 yildir fitness yapiyorum mesela. bisiklete binerim yuzerim

0|0
    0|0
  • Yüzme

0|0
    0|0
  • Yüzme

0|0
    0|0
  • mastrbasyon..