Kadın - erkek ilişkilerinde aklımı tırmalayan bir soru. Bakar mısınız?

Arkadaşlar son 6 yıldır Kadın - Erkek ilişkileri üzerinde yoğunlaşıyorum. Lakin geçenlerde arkadaşım öyle birşey söyledi ki, bütün fikirlerim açmaza düştü. Arkadaşım şöyle belirtti:

'' Bir kız veya bir erkek cinsel birliktelik düşünmeyeceği, hayal etmeyeceği bir kişi ile yakınlık kurmaz. Flört söz konusu hiç olamaz dedi. ''

Bu durum gerçekten de böyle midir?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• gerçekten de öyledir bence.. yani aşk içinde cinselliği de barındırır.. tabi ki de aşıksan sadece seks düşünmezsin ya da sadece seks konuşmazsın.. başka şeylerden de zevk alırsın.. ama aşkın bir yerde fizikle dış görünümle alakalı olduğunu düşünürsek arkadaşının dediği yanlış değil.. aşık olduğum biriyle seks yapmak isterim bu yüzden aşık olduğum insan cinselliği düşünebileceğim biri olmalıdır.. fiziksel çekim şart aşk için...

0|0
    0|0
    • Ekleme yapmak istiyorum. Arada seksüel tansiyon olmadığı sürece arkadaşlığın dahi yakınlaşmadığını biliyorum. Ama aşk hususunda bu denli önemli olduğunu bilmiyordum açıkçası..

Kızlar Ne Diyor 2

• e yani doğal olarak

0|0
    0|0
  • evet bu böyledir..mesela ben birni düsünmezsem ne onunla konusurum nede flörtlesirim

0|0
    0|0
    • sen birini düşünürken sadece cinsel anlamda düşünerekmi hareket edersin flort evresindeyken ?

• flört tabikide cinsellikten banane

• @Carismaa. Bir kız veya erkek karşısında cinsellik albenisini göremiyorsa, o ilişki arkadaşlığa bile varmıyor. Arkadaş gayet açık konuşmuş..

Erkekler Ne Diyor 2

• en azından erkekler icin böyle. ama sonradan zekasını vucudundan daha ilgi cekici bulabilirsin ve iliski farklı bir yola girer.

0|0
    0|0
  • tabiki de bu durum böyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...