Amacı ne bunun ? Eski sevgilimden bahsediyoruz

erkeklere sesleniyorum :/

eski sevgilimden bahsediyoruz yine tabi ki sizde alışmıştırsınız artık genelde sorularımı bu yüzden sorar oldum son bi kaç aydır. bana mesaj atmış 'geçen gün dershaneden sonra biri montumun cebine kağıt bırakmış üzerinde adın yazıyodu sana olan öfkem bitti sokağın ortasında güldüm,kahkaha atarcasına güldüm' yazmış ben tabi cevap vermedim. sonra bu biz çıkarken bi şarkı vardı onun sözünü ask.fm e yazmış. amacını bir türlü anlamıyorum ben bunun ya. bide kadınları anlamak zor derler asıl erkekleri anlamak çok zor. :/

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• anlayacak bişi yok yeni aşkından tekme yemiş ee sonra dönüş yapıyo baktıki boştasın takma yani boşver

1|0
    0|0
    • harikasın ya aynen öyle oldu biliyo musun :D benden sonra bir kızla çıktı kız buna seni sevemedim deyip ayrılmış :D

• sen ne dusunuyorsun bu kadar bıraktı ısen bıraktın hayatına baksana sende hem karar veremıyorum dıyorsun hemde cocuk ya baslayalım artık dese adam gıbı gercı bırını bırakıp gıtmek adamlık kıtabında puan almaz da hanı bı ıhtımal daha var acaba oda yenıden balasakmı mı ?

• Çocugun beyni yanmis lan:))

1|0
    0|0
  • hayla aşık..

1|0
    0|0
  • reset atsın bence kendıne :Dhayata yenıden baslasın neyın kafasında acaba :D:D

1|0
    0|0
  • moruk nesını anlamak zor cocuk bıraz tutarsız altı ustu cınselıkle mı yoksa askla mı yaklasacagını bılmıor o yuzden boyle tutrsz davranıor

0|0
    0|0
    • sevmiyodur yani diyosun

• ne bılıyım hacım ıste tutarsız yanı sevıp sevmedıgını asla anlayamazsın kapalı kutu yanı

• erkek gibi yüzüne söylesin öne öyle kağıt felan

0|0
    0|0
  • eski sevgilin biraz kırmış kafayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dikkat cekme cabaları

1|0
    0|0
Yükleniyor...