Hiç değer verdiğiniz bir insanı hayatınızdan çıkarmak zorunda kaldınız mı?

Hiç değer verdiğiniz bir insanı hayatınızdan çıkarmak zorunda kaldınız mı? Kaldıysanız neden? Ve pişman oldunuz mu?

İçten cevaplar lütfen........!

Güncellemeler:
Tum cevaplar icin tesekkurler arkadaslar herkese +1

0|0
36|24

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Lise son sınıfta üniversite sınavına hazırlanıyordum dersaneye başlayalı 2 ay olmuştu bir tane kız gelmişti ismi tuğbaydı çok hoşlanmıştım konuştum arkadaş olmuştuk ama o daha ilerisini istemiyordu bense onu istiyordum o benim olmalıydı kafama koymuştum bir gün önceden çiçekciden 5 tane gül ve çiçeklerden oluşan bir buket yaptırmıştım dersteyken çiçekci sınıfa girip çiçeği ona verecekti ve çiçeğin...üstünde baş harflerinden seni seviyorum çıkıyordu önceden hocayıda ayarlamıştım ve oda olumlu karşılamıştı çiçeği aldı ve çok utandığını duydum kimsenin yüzüne bakamamış 1 hafta boyunca bir düşünme aşaması gibiydi ve ben ona bir nefeslik değil bir ömürlük olmasını istiyorum demiştim ve sonunda yalansız gerçek bir ilişki olamsına dair söz verdim ve başladık ilk başlarda elini tutmaya bile utanıyordum ve sonradan sonraya az da olsa başarmıştım elini tutmayı böyle devam ederken ben ona sabahları dersanede sınıfa güller döküyordum geldiği andan itibaren sınıfa kadar güllerle süslüydü en güzel aşk şarkılarını açıp başından aşağıya güller döküyordum my heart will go on gibi şarkılar eşliğinde dans ediyordum çok güzel gidiyordu ilişkimiz herkes bize hayrandı ve bir gün benden başka biriyle mesajlaştığını öğrendim ve bu gerçekti ama ben sadece sevgim ve aşkım yüzünden bunu içime attım çünkü onu seviyordum ve onu kaybetmek istemiyordum ona bağlanmıştım bir kere onsuz yapamıyordum her an aklımdaydı ve hiç çıkmıyordu derslerim çok etkilendi bu durumdan ve ailem buna karşıydı ama ben onları dinlemiyordum bir yerden sonra tuğbanın evine giriyordum annesi ve babası ayrıydı ve o anneanesinde kalıyordu bir o evde bir annesinin evine gidiyordum ve çok güzel anılar yaşadık özel günlerde ona en güzel mekanları ayarlayıp müzikleri önceden seçiyordum masadan güller eksik olmuyordu ve şiirler güzel sözler herşey olağanüstüydü çünkü onu mutlu ettikçe bende mutlu oluyordum ara sıra kavga ediyorduk ve ben sesinin kötü gelmesine dayanamadığım için bir çok kez sabah 5 gibi okulunun önüne gidip diz çöküp özür diliyordum o beni affedince dünyalar benim oluyordu bir gece çok kavga etmiştik sınıfındaki erkeklerle mesafeli olmasını istemiştim ve oda olmadı kavga ettik ben yine dayanamadım gece 1 gibi evinin önüne gidip saaatlerce beni affetmesini bekledim affetti yine eskisi gibiydik ona her gece şiirler yazıyordum şarkı söylüyordum onun mutlu olamsı bana yetiyordu bir kere ayrılalım dediğinde kalakaldım ve o gitti ama yine dayanamadım ve ben gece saat 10 gibi hava çok soğuktu ve rüzgar vardı 2 saat boyunca odasının karşısındaki yolun ortasına oturdum ve bekledim 2 saat sonra geldi tekrar barıştık ailem beni çok zorluyordu telefonlarımı aldılar paramı kestiler onu bırakmam için herşeyi yapıyorlardı ama ben ondan vazgeçmeyecektim her gece geç saatlerde onun evinden çıkıyordum artık karı koca gibi olmuştuk herşeyi yaşamıştık aramızda hiç bir sınır kalmadı herşeyi yaşadık ve beni ailem için bıraktı şu an başkasıyla çıkmış hemen ve face kucak kucağa resim atmış buna rağmen pişmanım :(

0|1
    0|0
    • Ben de seninle aynı yıllarda birini böyle sevmiştim. Ama senin kadar koşmadım peşinden. Üzüldüm kardeşim. Umarım daya iyisini ve seni böyle sevecek birini bulursun. İçindekini ve özelini bu denli içten paylaştığın için. En iyi cevap senindir.

• Bıraktığın Gibi Değilim Sevgilim :)

• Güzellll :)

Kızlar Ne Diyor 35

• Ben hayatımda yaptığım hiç bir seyden artık pişmanlık duyumuyorum :).Öyle bir yerdeyimki hayatımda şimdileri geçmişe ve geriye baktigimda sadece yüzümde bir tebessüm oluşuyor sonra yönümü değiştiyorum ve ufkuma bakıyorum ve bu seferde gülümsüyorum ve yoluma devam ediyorum.Bir zamanlar hayatımdan birisi çıkardım.Hiç pişman değilim.Onu gördüm.Ne olduğunu, kim olduğunu , insanlara ne yaptığını ve utandım.Ona değer verdiğim icin kendimden utandım.Bazen ona raslıyorum ve onla ilk tanıştığım zamanlardan bile daha beter durumda.Beddua etmiyorum çünki yaşadığı hayat sadece ona bu sonucu sunabilirdi.Yine hakkında hayırlısı olsun diyorum ve yola devam ediyorum :).

0|1
    0|0
  • Evet, hem de çok fazla. Bir tanesinden bahsedeyim; kendimi bildim bileli yani yaklaşık 3 yaşından beri en yakın arkadaşım olan, yediğimin, içtiğimin ayrı gitmediği, dostum sandığım insanın, aslında dostum olmadığını arkamdan işler çevirdiğini öğrendim. Daha önce de zaten bir çok yanlışını görmüştüm ama işte dost dedim, can dedim konduramadım. Neyse sonuç olarak olaylar olaylar senin anlayacağın :)

0|1
    0|0
  • 8aydir her aksam telefonda gorustugum hoslandigim bi erkegi, kendime guvenmedigimden daha fazla ne kadar aptal oldugumu (tabii bu benim fikrim) anlamasin diye:

önce yüzyüze gorusme tekliflerini erteledim sonrada hayatimdan çikardim. Suan pismanim ama geri donmeyede utaniyorum

0|1
    0|0
    • Seviyorsan ve engelin yoksa hemen ara askini erteleme

• Dogru soyluyorsun, iyi geldin tesekkur ediyorum sana. Yilbasinda mesaj çekerek sansimi denicem bakalim..

• Mutluluğunu erteleme. Senin aşkın yeteri kadar özel. Onu söylemek için özel bir gün beklemek niye ?

• Çok kaldım,hatta en son geçen hafta kaldım.. Pişman değilim aksine mutluyum çünkü haketmiyormuş zaten,neyine pişman olayım ki..

0|1
    0|0
  • Evet, çok düşündüm.. Zor oldu..Acı bir şey ama iyi ki yapmışım.. Pişman değilim giden günlerime yandım sonradan ama nafile...

0|1
    0|0
  • evet. kendi istedi.

0|1
    0|0
  • ben deger verdiğim insanı hayatımdan çıkardım.. 5 ay oldu.. ama hergün özlüyorum hergn onu tekrar hayatıma girermi diye düşünmekten kendimi alakoyamıorum..

kimse severek ayrılmasın.. seven insan nasıl ayrılır.:(

1|1
    0|0
  • Deger verdigin sana deger vermiyorsa, ilgisi azsa, cikariyorsun istemedende olsa bir süre sonra. Digeri sadece izdirap verir.

0|1
    0|0
  • onu hayatımdan çıkarmama neden olan kişi yne kendisiyse ewtt çıkarmak zorunda kaldım ve çıkardımm ama bundan pşman olmadıım hak etmiştii ama hayatımdaki değerliyi başkaları yüznden hayatımdan çıkarmadmm çıkarmam da

0|1
    0|0
  • evet pişman olabilirim bilmiyorum :D

0|2
    0|0
  • Sevdiğin dediğin insan ,değer verdiğin insan malesef senin verdiğin değeri vermiyorsa hayatından çıkmalı bende sevdim ama grurum için acı çekmeye razı geldim ve çıkardım hayatımdan ..

0|1
    0|0
  • evet benim için değerli olan ama eksileri artılarını geçen çok insanı hayatımdan zorda olsa çıkardım. çünkü onları geri dönüşüm kutusunda bekletirseniz sisteminizi yavaşlatırlar (:

0|2
    0|0
  • çıkardım çıkarmak zorunda kaldım çünkü aşırı zarar görüyordu ve çok pişmanım herşey daha da kötü oldu.

0|1
    0|0
  • Evet, çok zordu ama simdi dusunuyorum'da hiç pisman degilim. Cunku bazen acilar çekerek iyilesiyoruz. En dogrusuydu..

1|1
    0|0
  • Kaldım,pişman değilim,nedeni de hak etmediği değeri verdiğimi anladım.O an bitti.

Hayatı daha güzel yaşamak istiyorum,önüme çıkmamalı engel gibi.

0|1
    0|0
  • evet çıkarttım ama canımı yaktığı için seve seve ondan vazgeçtim yapacak birşey olmuyor canın daha çok yanıyor ama onun yakmasından iyidir

hayat herşeye rağmen devam ediyor etmez dedikçe yaşanmaz onsuz dedikçe inadına devam ediyor

0|1
    1|0
  • Evet. Ondan sonra değer vermemeyi öğrendim daha kolay oldu.

0|1
    0|0
  • evet ama haketmişti.çnkü çok fazla yalanını yakalım. yalanada hiç affım yok. o yüzden pişman değilim.ya sen?

0|1
    0|0
  • Evet. Onun salaklığı yüzünden.

0|2
    0|0
  • Ewet oldu böyle bi durum onun için de benim için de zordu...

Pişman olmak değilde üzüldm açıkçası iyi bi dosttk ..

0|1
    0|0
  • Çıkardım ve pişmanım. Ama onu çok üzdüğüm için pişmanım bugun olsa yıne vazgeçerdim üzüleceğini bile bile..

0|1
    0|0
  • sevgili anlamindami soruyosun?

0|1
    0|0
    • Sevgili anlamında sordum ama bazı arkadaşlar dostluk içinde cevap vermişler. İkisi içinde cevap verebilirsin.

• Var bi kac arkadas tekmeyi absdim, en yakn arkadaslarim baktim, ki, 3 kurusluk insna 5kurusluk deyer misali deyer verdim, kalan 2 kurusada sattilar, tekmeyi basdm, tek tek,

• ben değer verdiğim birini hayatımdan çıkarmam kendi gitmek istemiştir anca

1|1
    0|0
  • evet mecburdum ve en kötüsü hiç bişey söylemeden çekip gitmek zorunda kalmamdı

0|1
    0|0
  • verdiğim değeri göremediysem çıkarırım.Daha da giremez hayatıma.Pişman olmadım şimdiye kadar.

0|1
    0|0
  • Gittiği için değersizleşir.

0|2
    2|0
  • zorunda kaldım fakat çıkartamadım halende ilişkimiz devam ediyor ama vazgeçemiyoruz birbirimizden

0|1
    0|0
  • beni karşılıksız seven birisini.. dişi kökten çektik

0|1
    0|0
    • Onun icin iyi olmus

• ben sevgilimden vazgeçmiyorum ne var onda bilmiyorum çok farklı geliyor bana bazende hataları görmek istemiyoruz aslında ama bitiremiyoruzda

• hayır kendileri beni hayatlarından çıkardılar, onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum -,

0|1
    0|0
  • Daha olmadı ama sanırım yakın zamanda olacak

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 23

• Evet nihayet en sonunda çıkarttım. Tam 6 sene sabrettim. Üstelik son 4 senesi ayrı şehirde olmasına rağmen bu kadar uzun bekledim. Hiç aramıyordu sormuyordu. Bir keresinde de yanında erkek arkadaşı varmış. Biraz ters davranmıştı. Yine 2 sene bekledim. en sonunda tüm hediyelerini kargoya verip gönderince şok geçirdi. Bana çok yalvardı "hemen yanına geleyim herşeyi açıklayayım " diye. Ama asla bir kere dahi telefonunu açmadım. Bir ay mesajlarla yalvardı asla konuşmadım ve "sesini bile duymak istemiyorum" diye tepki gösterdim. Tam 2 yıldır hiç aklıma bile gelmiyor. Şimdi hastaymış herhalde ama BETER OLSUN. Ben onun için taa başka ülkeyi terk edip gelmiştim yanına.

0|1
    0|0
  • Önce verdiğim değeri alırım sonra sittir ederim.Oldu öyle vakalar tabi ki...sonuçta insan sosyal bir varlıktır,saksıda yetişmiyoruz...asdasdasdad

0|1
    0|0
  • kesinlikle evet

0|1
    0|0
  • güzel soru. Sevdiğim kendimi öldürürüm değilde daha gerçekci olarak onun için adam bile öldürebileceğim,onu annem kadar sevdiğim,dünyada herkesten temiz ve saf olarak düşündüğüm.Sadece benim ve Allah ın sadece benim için yarrattığını düşündüğüm kişiyi hayatımdan çıkarttım.Pişman değilim.

0|1
    0|0
    • Sözlerinden anlaşılıyor ne kadar sevdiğin. Bu sevgiye karşı ne yaptı da çıkardın hayatından.

• Sus söyleme :) Korkutma gençleri :)

• Silah sadece nöbetlere ve görevlere giderken gösteriş olarak taşınana alettir.Acemi birliğinde eğitimde 1 2 defa sıktım başkada yok:)

• şu sıralar bunu düşünmekteyim ve doğuya tayini çıktığı içinde bayağı bir ağırlık kazanmakta çok zor ama hayat bu uğraşmaya devam ediyor o... ç... bizimle devam etsin bakalım

0|1
    0|0
  • Cok seviyordum. Şiirler yazardım ona, çiçekler alırdım, şarkılar...

Ne mi oldu verdiğim değeri göremedim karşımda. Terk ettim, 1 kelime bile etmeden.

Coook düşündüm unutamadım, acı çektim. Ne oldu sonunda "oldum". Artık eskiden "güzellik" miş, şuymuş buymuş önem verdiğim şeylerin bir hiç olduğunu anladım önemli olanın karşındakinin sana kendini nasıl hissettirdiği olduğunu anladım kısacası eskiden toydum şimdi oldum.

0|1
    0|0
  • ben değer verdiğim insanı hayatımdan çıkarmadım sadece kendi gitmek istedi bende tamam dedim...

0|1
    0|0
  • Eski nişanlım yüzünden değer verdiğim arkadaşlarımın birkaçını hayatımdan çıkardım.

Çünkü çok kıskanç ve özgüvensizdi.

Şimdi o da yok. Ama kalanlar daha da değer verdiklerim.

Pişman mıyım? Biraz.

Ama o gidenler gitti diye değil. Ağırlığımı koruyamadığım için.

Tecrübe oldu bana bayağı. İyi oldu aslında

0|1
    0|0
    • Cok dogru yoldasin. Her seyin basi saygi. Onu kaybedersrn herseyi kaybedersin.

• evet. Verdiğim değer kadar değer verilmemek. Ve yalan. Yalan varsa artık arkama bile bakmam.pismanda değilim Elh.

0|1
    0|0
  • Evet yakın zamanda birini çıkarmak zorunda kaldım, evliyim ayrıca hoş ve güzel değer verdiğim bir bayanla görüşüyordum istekleri ve beklentileri farklılaşınca ve açıkçası eşimden ayrılmamı istediği için ayrıldım, çünkü en başta gizli ve özel bir arkadaşlık yaşayacağımızı ve ötesine geçmeyeceğimizi konuşmuştuk, ne zaman ki kendi eşiyle sorunlar yaşamaya başladı, düşünceleri de değişti tabi sonra mecburen ayrıldık

0|1
    0|0
  • sanal ortamda tanıştıgım yogun bır sekılde hisleştiğim birini geçen hafta ıtıbarı ıle hayatımdan cıkarmak zorunda kaldım, mesafe olunca ve sanaldan tanısılmıs olunca guven noktasında sorunlar yasanıyor.. gormezden gelınebılır bır durumdu elbette lakın uzun vadede sancılı zamanlar yasamamak ıcın erkenden bır son vermeyı daha uygun gordum (bu kadar da samımıyım arkadas)

0|1
    0|0
  • evet benim kadar buna deger veren olmaz birdaha, ben cikarmadim onu o beni cikardi ben pesinden kostum falan ama imkansiz 3 ay boyunca , beni tanimiyor artik

ve bende artik anlamak zorundayim geri gelmiceni ve hislerim kayip olmaya basliyor maglum benimle tek bi kelime etmedi görmüyorumda yolunu falan degistirmis

0|1
    0|0
  • sevdiğim insan beni üzmekten canımı acıtmaktan zevk alıyordu pişman olmadım mutluyum

0|1
    0|0
  • değer verilen kişi bazen bizi yanıltır ve bizde onu hayatımızdan çıkartırız ben şimdiye kadar hiç pişman olmadım

0|1
    0|0
  • Evet.Çünkü öyle olması gerekti.Evet.

0|1
    0|0
  • Zor oluyor ama yapıyorsun çünkü sen ona değer veriyorsun o sana değil bu şekildede her şey tek taraflıda olmuyor

0|1
    0|0
  • evet malesef

0|1
    0|0
  • var.

ama hayatımdan çıkarttığım için pişman değilim,hayatıma aldığım için pişmanım...

0|1
    0|0
  • kalmadım:)

0|1
    0|0
  • daha hiç olmadı çok şükür :)

0|1
    0|0
  • Oldu kardesim le sevgilim kavga etti, kardesimi sectim, pisman degilim ama ozluyorum..

0|1
    0|0
  • evet.. ki bu arkadaşımdı dostumdu. sonra onu eski güzel günleri çok aradım. sorun neyse konuşun ve öyle ayrılın yoksa kız olsun erkek olsun farketmiyor

0|1
    0|0
  • bazen elinden bişey gelmeyince işler yürümeyince verdiğin değere sevgiye değmeyince vazgeçersin bırakırsın ki zaten sen bırakmasan o bırakacak

0|1
    0|0
Yükleniyor...