Bu haraketi yapabilen?

Bu haraketi yapabilen ?
bir haraketi yapabilen bilen var mi? Biri bana bu haraketi nasil yapmam gerektigi hakkinda bilgi verebilirmi?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Yalniz bu oyle ay sunu yapiyim diyebilcegin bir hareket degil. once kopru durusunu basarili yapabilmelisinki bacagi o aciya getirecek kadar dengede durabilesin. bacagi o aciya getirmek icin kaslarin acik olmali. yani bu hareketin alani biraz pilates biraz yoga

1|0
    0|0
    • ya da amudan giriceksin. daha kolay ama once amuda kalkmayi basarman daha sonra dengeni saglayip bacagi asagi birakman gerek. yani her halukarda yapiyimde bir foto cektiriyimlik degil ciddi sakatlanabilirsin isi bilmiyosan ya da vucudun uygun degilse

Erkekler Ne Diyor 7

• ne hareketiymiş bu?

0|0
    0|0
  • Bulutu bilerek mi ayarlamışlar acaba

1|0
    0|0
  • Öyle dururken baltayla bir kesme atacaksın, uff süper olur.

1|0
    0|0
  • Millet saturue arac indiriyor biz daha hala nelerle ugrasiyoz... Bu hareketi yaptin gotun goklere mi cikti?

0|0
    0|0
    • Hey allahım ne alaka ilgimi cekti ve yapabilen var mı diye sormak istedim sorunun var galiba

• tamam panpa bayramin kutlu olsun.

• bunu yapınca ne oluyor ki

0|0
    0|0
  • Onebe of of of kalbimmmmmm

0|0
    0|0
  • vücudun uygun olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yoga yapanlar sanırım genelde yapabiliyor. Baya baya esnek olmak gerek. Esneme, gevşeme bilimum hareketler üzerinde çalışılırsa yapılabilir. Çok estetik 👌🏼👌🏼

1|0
    0|0
  • Sağlam bir yoga hareketine benziyor, yogaya başla derim

1|0
    0|0
  • Yapamam kırılır belim :D

0|0
    0|0
  • Bu hareketi yapabilirim de ohaa en sevdigim insan hayatimin idolu orada bulunmustu ciplak ayakla o su gecen duvarda yurumustu D:: yirim ya aklima geldi simdi

0|0
    0|0
  • Kızın bacaklar koşarak kaçıyo üst tarafı duruyo gibi 😄

0|0
    0|0
  • kızın beli kırılcak

0|0
    0|0
  • Oha :D

0|0
    0|0
  • Bu hareketi yapa bilmen icin belinin krik olmasi gerek galiba :))

0|0
    0|0
  • Bunu denerken nerdeyse belimi kiracaktim ama basardim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...