Vücudu sıkılaştırma sorunsalı

Merhaba arkadaşlar vücudumu sıkılaştırmak istiyorum spor salonuna gidemem bana fikir verin ev ortamın da yapabileceğim hareketler yada önerebileceğiniz bir video olabilir şimdiden teşekkürler.

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüyüş ve koşu en iyi çözüm.Yağların varsa yakmak içinde bol bol su.

Sıkılıştırma için spor salonlarında genelde tam ve yarım mekik tercih edilir.Yanında hafif dambıllarla çalışmada uygulanabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• youtube da birsürü video var

link

hepsini izle ama hepsi herkese uygun değil

sakatlama sonra kendin :P ))

Sen bize lazımsın Konçuy

daha çok soru cevap çalışması yapacaz senle )))

0|0
    0|0
    • nedenmiş o :)

• :)) ok ok sağol açıklamalrın için

• ::) önemli değil

• dambıl seti al netten programlar bul uygula mekik cek cok işine yarar ve esnek hareketler yap aksi takdirde baska caren yok :) eger yapmak ıstersen ben body'e gidiyorum sana bi kaç program verebilirim...

0|0
    0|0
    • vucudun her yerini sıkılaştırmak istiyorum kas değil sadece sıkı olsun

• bak oncelikle her sabah uyandıgında varsa mutfak robotun icine muz kivi elma falan gibi 4 5 ceşit meyve ve icine 1 tane cig yumurta kır ic kendine günde belirli saatler ayarla sonra eger durumun varsa dambıl seti al kendine cok onemli... 200TL civarı bişi... örnegin mekik olarak baslarsan bu hafta fit olarak bi nizami sayı belirle her hafta bu sayıyı arttr bu hafta hergun 20 tane cekiosan dier gafta 25 30 seklinde yukselt programlamalarda yapmalısın ama burdan yazamaya sayfa yetmio arkds ekleme

• arkds ekleme istegini ac ekliyim mesaj olarak yazıyım sana

• cobanlik yap

0|0
    1|0
  • pilates yap

0|0
    0|0
  • hacım platese basla sıkılasmaya baslrsın hem cogu tv kanalında da plates egtmı var bır lastık bır topunu alırak ksa zmanda ıstedın sıkılıga ulasırsn

0|0
    0|0
  • Hafif egzersizler yapmanı tavsiye ederim. Her bölgenin farklı tabi :)

0|0
    0|0
  • ben sporcuyum :D

0|0
    0|0
    • e bilgi versen yaa

• gece yatmadan önce elma sirkesi sıcak su yap iç.hergünde yürü hemen hemen otobüse binme erken in durak eve yürü

• youtube da body rock tv diye arat

0|0
    0|0
    • vay ne kaslı kızlar var orda zor mu hareketler acaba benim amacım sıkı olsun kas değil

• ablacım o bayanlar bu işte üstat.spor hocası yani senin okdar kaslı hale gelmen için 5 6 yıl o hareketleri yapman lazım..ayrıca hareketler çok yorucu nefesin kesilebilir..

• mantıklı ben saçmaladım biraz :) neyse sağol vidiolardan yararlanmaya çalışacam

• link

0|0
    0|1
  • 100 sinav 80 mekik 50 barfix tamamdir arnold surdaburdagezere rakip olursun

0|0
    0|0
  • mekik şınav çömelme kalkma erinde koşu gibi şeyler

0|0
    0|0
  • Sabah koşusu yap az ye ,iç.

0|0
    0|0
  • plates iyidir

0|0
    0|0
  • plates yap . . ..

0|0
    0|0
  • kiloluysan zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mesela belini yana doğru çevir. bisiklet hareketi yap evde. kelebek yap mekik çek. bir gün 10 çektiysen ertesi gün 20 ondan sonra 30 mekik çek. gerçekten çok işe yarar. birde abur cubur yiyorsan onlara ara ver. hem vücudun yağ dengesi hemde sıkılığı bozuluyor onlar yüzünden.

1|0
    0|0
  • en iyi sıkılaştıran spor pilates. ebru şallının videolarıyla çalışabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...