Karin kasi icin hareketler?

Biraz karin kasi yapmak istiyorum gobegim duz yag yok karin kasi yapmak icin hangi hateketleri yapmam gerek ve kac defa biraz belli olsa yeter

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• başka işin yok tabii

0|0
    0|0
    • Fit olmak iyidir

• Aslinda yok sevgilim cok fit kaslari var elimden alicaklar diye korkuyorum bu yuzden ben de basladim kas filan yapmaya

• ee sevgilini elinden alma korkusu varsa zaten gerçek aşk yoktur gerçek aşk yoksa bu bir tutkudur eğer bu bir tutkuysa geçicidir eğer bir gün sevglini elinden almazlarsa bile bu heves geçicek ve haksız da değilim en kötüsü

En İyi Kız Görüşü

• youtube'a pilates tutorial yaz orada yaklaşık yarım saatlik videolar var. onları haftada 2-3 kere yapsan 1 ayda bile fark yaratır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Düz mekik, yan mekik, çapraz mekik.
    Çek hepsini.

0|0
    0|0
  • Sırt üstü uzan ayaklarını birleştir ve 10 cm kaldır karnın yanmaya başlayacak dayanabildiğin kadar bekle sık sık yap çok etkilidir

0|0
    0|0
  • Mekik cek cekebildigin kadar

0|0
    0|0
  • En basiti yere sırtüstü uzan dizlerini kır dış ayak bileklerine dokunmaya çalış

0|0
    0|0
  • mekik çek gün de 100 defa

0|0
    0|0
  • six pack yani :) mekik çek , leg lift , twist , plank bu tür şeyler yapman lazım :)

0|0
    0|0
  • Karın kası hareket ile değil mutfakta yapılır

0|0
    0|0
  • Mekik cek duzenli olarak sabah aksam ogle de olabilir kendini fzla yormadan on kere cek :) sonra arttirirsin barfiks te olabilir

0|0
    0|0
  • Yarım mekik yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mekik 100 kere

0|0
    0|0
    • sacmalkk akşamaka kadar cek boşuna karın kası diyetle olur yag oranınıdüşürmeden cıkmaz o karın kası sacmalık benim arkdaşım var günde 900 tane cekiyor ama birşeye yaramıyor D hahahhh

Yükleniyor...