Erkekler bu durumda ne yaparlar?

diyelim ünide okuyorsunuz aynı amfide ders gördüğünüz fakat tanımadığınız bir kız var.hoşlanıyorsunuz.neler yaparsınız.ne kadar zamanda açılırsınız.kızı gözlemlemek için neler yaparsınız

0|0
1|29

En İyi Erkek Görüşü

• Soruyu okuyunca seneler öncesine gittim bir anda :) Akademik danışmanlık derslerine katılan bir kız vardı. Derslere katılım çok fazla olduğundan ben hep arkalara düşerdim, o ise erken gelip önlerden yer kapıyordu, bu yüzden ancak dönem sonu fark edebilmiştim kızı :) dolayısıyla da sadece iki hafta üst üste görme şansım olmuştu ve takip edebilme fırsatı bulamamıştım. Ertesi dönem onu tekrar görünce gözlerim fal taşı gibi açılmıştı. Her hafta benle aynı amfide derse giriyordu. Yalnız yanında simbiyozik bir dallama vardı ve ondan hiç hoşlanmamıştım. Kızı, koridorda, kantinde, amfide; nerede görsem bu dallama da hep yanındaydı. Kim olduğunu anlamak için iki üç hafta gözlem yaptım. Bu esnada dersin birinde tam arkamdaki sırada bulunan tek kişilik yere denk geldi. Bir de baktım daha önce not alışverişi yaptığımız bir ablamızla sohbet ediyorlar, "Allaaah" dedim :)) hemen ders sonrası o ablamıza gittim, kızla tanışmak istediğimi, bunun için yardımına ihtiyaç duyduğumu söyledim. Sağolsun, ablamız aracı oldu, bizi tanıştırdı. Ders sonrası ve diğer ders sonraları takılmaya başladık.. Ve çok güzel bir birlikteliğe adım attık :))

Gerçi bir buçuk sene sonra bitti ama..

Olsun, işin ana fikri zaten şu:

"Ben olsam erketeye yatarım, uygun zamanda harekete geçerim"

:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• kızın bi kere götü kalkıkmı ona bakılır sonrasında ilk olarak onun yanıda bi arkadaşımın yanına giderim yada arkadaşımla onun duyabileceği ykınlıkta ve yüksek sesle tabi amfilerde kalabalık oluyo zaten yüksek sesle biraz kendimle alakalı ipuçları veririm önce kıza sonrasında ufak ufak bakmaya başlarım gözlerine göz göze gelmek için yakınına oturmaya çalışırım derstede genellikle birkaç espri veye sempatiklik yaparım hocaya ve her espriden sonra çaktırmadan bakıyor gibi ama ona çaktırarak ona bakarım güldüğünü gördüğümde gülerim sonrasındada çıkışta bölümünü vs bilidğim için 1-2 gün daha karşlışama durumunu ayarlarım sonrasındada afedersin bizim bölümdeydin sanırım sizde şu ders varmı diyerek bir muhabbet ve ardındada isim tanışmasının ardından konuya girerimm..

0|0
    0|2
  • Hmm. Gerçekten hoşlanan bi erkek kolay kolay açılamaz bence.. Heyecan yapar, çekinir, utanır, endişelenir bir sürü sebep var :) Kızı dikizlercesine birşey yapmaz bence seven kişi. Seven insan sadece masumae ufak bakışlarla gözlemler :) Açılma durumu kolay değil.. Karşındakinin cesaret vermesi önemli :)

0|1
    0|0
  • Gerçekten hoşlanan bi erkek kolay kolay açılamaz.. Hele utangaç ise çok fazla gözlemleyemez bile dikkat çekmemek adına.. Ama ufak bir cesaret alırsa hoşlandığı kızdan, kız yalnız iken yanına gider ve tanışır.. Ben böyle yapardım yani :) Herkesin farklı yaklaşacağına eminim :)

0|0
    0|1
    • kızın kendisinden hoşlanıldığını anlamaması için mi belli etmez dikkat çekmek istemez

• Evvet en doğrusu bu :) Bu gülücük yüzünden hiç eksik olmasın :) iyi birisin kalbin çok temiz. Senin gibi birini bi insan nasıl üzebilir aklım almıyor.. Bazen yok yok çoğu zaman insanları anlamıyorum.

• İki saattir düşünüp duruyorum bunu söylemeli miyim? Söylememeli miyim? Diye iki arada bir derede kaldım. Ama yok dayanamıcam söylüyorum. Ben seninle tanışmak istiyorum :( Belkide söylememeliydim ama söylemesem üstümde büyük bir yük kalırdı hep..

• ders notu istiyordur zamanında

0|0
    0|2
  • o ankı ruh halıme baglı bırde ne kadar hata gıbı gozuksede once benımsemeden tarafdarım acılmadan once bırazda olsa tanımak ısterım cevremden bılgı alırım eger bana uygunsa benım de ona uygun olup olmadıgım konusunda onunda begenısıne sunarım kendımı...

0|0
    0|2
  • Direk merhaba tanışabilirmiyiz yerine yardımcı olarak yakınlaşırdım bişeye ihtiyaç var mı ya da hocalar not verdiklerinde kapardım hemen oda almak için yanıma gelirdi bu şekilde konuşmalar başlardı bi süre sonra bi yerlere kahve içmeye davet ederdim kabul ederse gerisi Allah kerim :)

0|0
    0|2
  • Usulca yaklaşır ve bunu link verip bekleyişe geçerim :)

0|1
    0|2
  • gözlemlemek için dürbün kullanırım her hareketini takip ederim. cantasına gps aleti yerleştirip attığı her adımı izlerim. 2 hafta takip ettikten sonra eğer kafama yatmışsa karşısna geçer ve çiftleşme dansı yaparım.

0|2
    0|1
  • erkekten erkege gore degsr burda hoslanan snsn hacım gec kalma belkı cocuk snı kesıo zanedısun o arka sırandakı ayseyı fatmaya kesıo olabılır onun ıcın hızlı davran cocugu ayrlamak snn elınde herseyı erkeklerden beklemeın

0|1
    0|3
  • sadece bakarım.. eğer baktığımı hissederde kafasını çevirirse bir kere yeterlidir benim için :) yok eğer arada göz göze gelmeye devam ediyosak ikinci adıma geçerim

0|0
    0|2
  • Bana açılmasını beklerim <3

0|1
    0|2
  • once teknik takip sonra sicak takip yaparim hic ummadigi bi anda soldan muz orta sutt ve gol ofsayta dusersemde hicbisey olmamis gibi kacarim

0|1
    0|1
  • Gozlemleyerek birsey anlamazsin tanis arkadas ol ve o sekilde tani. En iyi yontem bu bence

0|0
    0|1
  • En kisa zamanda baskasi kapmadan acilmak gerekir. Ortak dersin olmasi buyuk avantaj.

0|0
    0|2
  • ben direk yanına yanaşırım..

0|0
    0|2
  • Direk gider söylerim hacııı Allahın bildiğini kuldan niye saklayım o da benim gibi bir insan neticede :D

0|0
    0|1
  • :Dilk önce arkadaş ortamına bakarım.eğer yanında takıldığı kız arkadaşları varsa yaklaşmam.tekse yaklaşırım.yalnız başına oturuyorsa ve telefonla bişey yapmıyorsa konuşurum.

0|0
    0|2
  • kız çirkindi ya arkadan bakınca tamam da yüzü tırt çıktı başka amfiye taşındım kütük falan ne varsa aldırdım

0|0
    0|2
  • İlk başta açılırım..Korkaklar bin kere cesurlar bir kere ölür

0|0
    0|0
  • kızı görüm etkillenim hemen tanısırım giderim konusmaya :) alt tarafı tanısma.

0|0
    0|0
  • benim tanışmam uzun sürmez ..bu konularda çok rahat biriyim

0|0
    0|2
  • 3 gn bakarım izlerim sonra zıplarım :D

0|0
    0|2
  • Valla seviyosam hemen açılırım ben bekleyemem :)

0|0
    0|2
  • Göz ucuyla bakarım.

0|0
    0|2
  • Anında askıntı olurum

0|0
    0|2
  • ben erken açılırım çünkü benden öncede izleyen kapmak isteyen olabilir şansımı denerim

0|0
    0|2
  • yanına otur sen anfı de

0|0
    0|0
  • bu soruyu soran bayanın mühhendis olma ihtimali varmı?:D

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...