Kısa veya uzun dönemde kendi çabalarıyla müthiş bir şekilde kilo veren var mı? Varsa neler yaptıklarını anlatabilirler mi?

Kısa veya uzun dönemde kendi çabalarıyla müthiş bir şekilde kilo veren var mı? Varsa neler yaptıklarını anlatabilirler mi?
Ben 168-69 boylarında 61 kiloyum çok zayıflamak ve iddiaya girdiğim arkadaşlarımı şaşırtmak istiyorum ne yapmalıyım?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Az önce bir beyefendi ye yazmıştım zayıflama konusunda.
    '' Zayıflamak için kardiyo yapmanız lazım terlemeniz lazım bu sırada eğer ağırlık çalışmazsanız vücudunuz kiloyu kastan kaybeder ve yağlı bir vücuda sahip olursunuz, tartıda kilo vermiş gözükürsünüz ama aynada çok az vermiş olursunuz. Yağı kesinlikle bırakcaksınız zeytin yağı hariç yağlı besin tüketmeyeceksiniz cips vs. Şekeri kesinlikle bırakcaksınız Kola çikolata vs vs. Kardiyo ve ağırlık çalışmanızı tavsiye ederim. Proteinli yiyecek ye yumurta süt peynir yoğurt tavuk et. ''

0|0
    0|0
    • Güzel tavsiyeler için teşekkürler umarım yapabilirim

• Umarım değil. Kendini yapmaya zorlamalısın yapmaktan başka yolum yok demen lazım.

Erkekler Ne Diyor 2

• 4 ayda 25 kilo verdim ama tavsiye etmiyorum istiyerek te olmadi pek

0|0
    0|0
    • Olsun anlat

• Boğazımdan bisi gecmiyordu sabahlari bir kac salatalik domates dilimi peynir küp kadar bazen yumurta bazen hic yapmiyordum ogle bisi yemiyordum 4 5 gibi cok asiri acikyirdum bas agrisi yapiyordu o yuzden atistirmalok bisiler yiyordum yuzde 90 disarda lokantada dulu yemek tarzi ekmek kullanmayi pek sevmem zaten kulakligimida takip kafa dagitmak icin gunluk 1-1.5 saat arasi yürüyüş yapiyordum bu sekilde 4 aya yaklasmadan 25 kilo gitti benden ama vermek istemedim ben kendiliginden oldu stres acı vs yüzünden

• ben 10 kg erıdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kisa boylu biriyim ve küçükken oldukça kiloluydum bu uzunca bir süre bu şekilde gitti ce artık buyuyordum etrafımdaki kızlardan farklı görünüyordum ve bu farklılık beni uzuyor du bir gün aynaya baktım ve bir daha seninle karşılaşmak istemiyorum dedim o gün tartildim tam 80 kiloydum ve boyum gerçekten kısa şu an 1 50 falan ve o zamanlar daha kisaydim dediğim gibi o gün fotoğrafımi da çektim ve aynanin köşesine astım vücudumu ölçtum anneme böyle olmamaliyim ben dedim o da bana gereken tüm desteği gösterdi iyi bir diyetisyen buldu ve sonra iyi bir yüzme salonuna tam bir yıl bu şekilde yuzmeyle uğraştım ve hayatımdan işlenmiş paketlenmiş tüm gıdaları çıkardım bir yıl sonra gerçekten tam 30 kilo vermiştim daha sonra bırakmadım sporu farklı spor dallariyla uğraştım ve ara ara canimin istediği şeyleri de yedim şu an olacak fitim ve iyi bir sporcuyum yoga ve kick boks yapıyorum ve tekrar eski halime dönmemek için spor hep yapıyorum ve muhtemelen ölene kadar da devam edeceğim :) biraz uzun oldu kusura bakma sadece sana da bir ışık tutmak istedim

0|1
    0|0
  • İki ay dukan diyeti yaptım 80den 67e düştüm

0|0
    0|0
  • Kendi çabamla 5 günde 2.5 kilo verdim sonra bir haftada 1.5 kilo verdim bir sonraki haftada 1 kilo vermişim 52.5 dum 47.5 oldum boyle devam etti ama artık yiyorum ama yemek değil kuru meyveler salata , domates , light yoğurt, haşlanmış tuzsuz baget , light bisküvi, bal , ceviz bu arada 5 günde 2.5 kiloyu 2 gününü bir şey yemedim günde 45dk 35 dk 25 dk tempolu yürüdüm sıkı diyetteydim diğer bir haftalık olanlar ise azar azar yediğimden.
    zayıflarken hiç ama hiç ev yemekleri yemedim
    hâlâda yemiyorum ve yemeyeceğim
    sadece bir haftadır yürüyüş yapmıyorum kuru üzüm kuru ve hurma çok tüketiyorum maalesef ama canım tatlı çekiyor diye yiyorum onuda boyle boyle kilo verdim 52.5 dan 47.5 oldum

0|0
    0|1
    • Bana yardım eder misin tam anlamıyla bende 5 kilo vermek istiyorum

• Tam olarak 5 günde neler yedin neler yemedin

• 5 günlük diyet listemi yazıyorum
      1. gun light yoğurt light bisküvi
      2. gun light yoğurt haşlanmış tuzsuz baget
      3. gün bir şey yemedim sadece su 1.5 litre
      4. gun light yoğurt salata domates
      5. Gun bir şey yemedim sadece 1.5 litre su
      bu yemeklerin yanında bol bol su içeceksin 1.5 litre ama ben 1 litre anca içebiliyordum bazı günler

şu an
      yediklerim
      light yoğurt light bisküvi acı biberiye kuru meyveler ceviz , hurma haşlanmış tuzsuz baget tavuk domates salatalık kırmızı pul biber basen yeşil soğan bunları yiyorum bunların dışına kesinlikle çıkmıyorum

Yükleniyor...