Böyle biri hakkında ne düşünürsünüz? Evet desem mi?

sizi çok seven,her dediğinizi yapacak,fedakar,sempatik,iriyarı,babacan,tam bir aile reisi,doğal ama çok fazla yakışıklı olmayan,boy pos yerinde ama yüz çok fazla düzgün değil; böyle biri için ne desem bilemedim.evet desem mi?ciddi düşünüyor.

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Evet de gitsin :P " bu ürünlerimizin "hepsi bir arada" olan versiyonu yok malesef ))

ya bu ya öteki

"bumubumunoktacom"

0|0
    0|0
  • Soylediklerinden hos cocugu hos bulmadigin anlasiliyor zaten. Iyi bir insan olabilir ama sen ona baktiginnda ne goruyorsun o onemli. Onun sana nasil davrandigindan ziyade senin onda ne buldugun onemli olsun. Cunkudavranislar ilerde degisebilir.

0|0
    0|0
  • kalbin ne diyosa onu yap.

0|0
    0|0
  • Bunu başkasına sorma bence. Kararsız isen direk hayır de :) Gerçekten istediğin kişi karşına çıkınca zaten hiç düşünmezsin, burda sormaz evet dersin :))

0|0
    0|0
  • Yalnızca senin için iyibir insan olduğundan bunu düşünüyorsun, iilişkiye başladın , karşına gerçekten hoşlandığın biri çıktığında üzersin karşındakini

0|0
    0|0
  • Icınden ne gelıyosa onu yap 2 lemdeysende zamana bırak nereye akarsa oyle gıtsın

0|1
    0|0
  • kendinden emin olmadan hareket etme

ve %90 sen bu adamı üzeceksin

iyisimi baştan hayır de

sonra peşini bırakmaz

0|0
    0|0
  • Zaman ne gosterir bi bak derim.. Ama cocuk amator baslayabilir.. biraz yardimci ol ona..

0|0
    0|0
  • Eğer seni gerçekten seviyor ve değer veriyorsa karşılık beklemeden fedakarlık yapıyorsa bu durumda tip pek önemli olmamalı bence çünkü maddi vasıflardan önce manevi vasıflar her zaman daha önemlidir..

0|0
    0|0
  • Öyle biri için bir şey diyemem ama senin için diyebilirim.

ŞEKİLCİSİN!

30 una gelmemiş çoğu kadın gibisin ama 30undan sonra armudun sapı üzümün çöpü neymiş göreceksin :)

0|0
    0|0
  • cocugun basını yakma gt snn bradlerın dısarda snı uzen bırını bul anca oyle mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Turk erkegi iste yapis derim ;)

0|0
    0|0
  • bunu sorman bile evet dememen için yeterli. bu işler böyle olmamalı

0|1
    0|0
  • Evet de geç saklı kişilik iyidir.

0|0
    0|0
  • inanıyorsan evet de

şüpheliysen bekle

inanmıyosan s*iktir lan de

0|0
    0|0
  • mutsuz olursun sakın yapma

0|0
    0|0
  • evet de ona ciddiymiş

0|0
    0|0
  • önemli olan ruhu ve sana davranışları.on sene sonra yüz güzelliği olsa bile aynı kalmayacaktır

0|0
    0|0
  • anlatğına göre çok iyi biri seviyosan tip çok önmli değil :)

0|0
    0|0
    • çok iyi biri.ama biraz recep ivedik gibi bi tip.o da sibeli çok seviyodu.ama romantizm yok.çocuk çok seviyo beni ama benden korkup yüzüme söyleyemedi bile en yakın arkadaşına söylettirdi.ona karşı bişeyler hissedebileceğimden emin değilim ama çok fedakar bi insan.çok kıymetimi biliyo, değer veriyor haddinden fazla.özel olduğumu hissediyorum arkadaş ortamında.ama etraftaki insanlar da aşk biter ama çocuğun karakteri iyi,zamala sana o kalacak diyorlar.karar veremedim

• Ya recep ivdikliği geçer çocuğa kitap filan okut geçer onlar kolay işler :) seni bu kadar seven birini geri çevirme yazık :)

• hayat sana kalmış

0|0
    0|0
  • kalbin titreşime girdiyse kabul et:)

0|0
    0|0
  • yüzüyle ne işin var ki takılın

0|0
    0|1
  • demelisin bence

0|0
    0|0
  • böyle birine evet demelısın . ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bze mi soruosun?

0|0
    0|0
  • Senin tipini bilmiyorum ama guzelsen yanina yakismaz.dis gorunus uyumlulugu da cok onemli sonucta birlikte disari cikicaksnz falan surekli.iyi dusun derim

0|0
    0|1
    • ben çok güzel biriyim bunu herkes söylüyor ama çocuk da oturaklı, dediğim dedik bi tip.bi tek bana hayır diyemiyor.geniş görüşlü,beni sıkacak biri değil.ama kafamdaki insan değil.karakter açısından değil sadece tip açısından.

• Tahmin ettigim gibi.kesinlikle dusunme bence.cunku fiziksel uyumlulukda en az dusunce uyumu kada onemli.ileride yaninda disari cikmaktan utanip sikilacain birini kesinlikle kabul etme derim.dha iyisini bulursun emin ol

• bişey hissetmiyorsan bu özeliklerin bi anlamı varmı ki?

0|0
    0|0
    • sadece özel olduğumu hissediyorum onun yanında.sürekli bana aşık olduğunu değişik cümlelerle anlaştırmaya çalışıyor ama ona karşı bişeyler hissedip hissetmeyeceğimi bilemiyorum.bunu ancak benm yüzüme söyledeği zaman anlayabilecem galiba.şuanda başkalaırı koydu araya.kendisi de reddedeceğimden korktu söyleyemedi yüzüme.

• başlangıçta bişey hissetmediysen daha sonra hissetmen zor. sadece onun sevgisi seni mutlu etmeye yetmez..

• Kullan at.

0|0
    0|0
  • Ciddiyetsiz düşün.

0|0
    0|1
Yükleniyor...