Olin Edirne - Mersin BB maçında polis dehşeti!

Dün oynanan Olin Edirne - Mersin BB basketbol maçında sara krizi geçiren bir taraftara polis tarafından orantısız güç kullanıldı... Eskiden POLİS İMDAT derdik, şimdi İMDAT POLİS mi diyeceğiz?... Buyrun izleyin link

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• polislerin min. 70 IQ ya sahip olmaları gerektiğini biliyor muydun?gerizekalıları,beyinsizleri polis yaparlarsa böyle olur,beyin fakiri

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• saralı hastaya böylesine şiddet gösteren polisin... neyse görevden alınmalı

0|0
    0|0
  • Kardeşim Neden Güç Kullanıldığını Yazmıyorsun ? Adamlar sözlü bi atışma filan yapıp,kavgaya vs. tutuşuyorlar.polis araya girmek zorunda kalıyor.adam orda kriz geçirdiğini belirtiyor ama polis vurmaya devam ediyor.siz burda polisin haksız olduğunu söylüyorsunuz.peki o zaman şunuda söyleyin.o taraftarın doğru söyleyip söylemediğini nerden bilicek o polis ? her önüne gelen kriz geçiriyorum deyip kurtulmaya çalışsa ne olucak ? taraftarın kendi suçudur bu.böyle olabileceğini düşünüp hiç atlamayacaktı kavgaya...kendileri mecbur bırakıyorlar polisi.yine söyleyin polis orda tatlı dille ayrılın deyince ayrılacaklar mıydı ? tabii ki hayır.o zaman saçma sapan şeyler de yazmayın şurda..

0|0
    0|0
  • Zaten poliside sevmem askeri de biri hasta çocuğu coplasın diğeri askerini vursun intahar etmesine neden olsun böyle bi aşk yok kimse kusura bakmasın bu ülke çok bozuldu tabiri caiz ise artık yaşanmaz zaten Avrupa İnsan Hakları Mahkemesince de dünya da insan haklarına en saygısız ülke Türkiye olduğuna göre bişe beklememek lazım şerefsiz pislik doldu ülke sonu ne olur bilinmez.

0|0
    0|0
  • Oldum olası polisleri sevemedim, sevmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...