İlk öpüştüğün ve ilkleri yaşadığın kişi unutulur mu?

1 senedir beraberdik. 23 gündür ayrıyız ama birlikteyken yaptığımız her şeyi yaptık buluşup görüşmek sarılmak konuşmak dertleşmek vs. beni artık unuttuğunu aklına bile gelmediğimi duydum. ama biz birbirimizin ilkiydik gerçekten unutmuşmudur ? benden sonra bir kızla çıkmış ama bir gün çıkmışlar ayrılmış. acaba ben mi aklını geldim oyuzden ayrılmış olabilirmi ? çünkü bende ondan sonra biriyle çıktım ve bir gün çıkıp ayrıldım çünkü o aklıma geliyordu.. lütfen bna yardım edinn

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Asla unutulmaz..İlk yattığım kadını hiç unutamadım..

0|0
    0|0
    • teşekkürkr ederim

• Güzel bir tsm eseri şarkı var..Bilirmisin ? " Kalbe dolan o ilk bakış unutulmaz unutulmaz..sevda ile ilk uyanış...unutulmaz...Unutulmaz.."

Erkekler Ne Diyor 14

• ilkler unutulmaz asla

sen harekete geç tekrar kazanmaya bak

öncelikle kendine bakmalısın ki onu kazanabilesin

0|0
    0|0
  • ilkler unutulmaz doğrudur

ayrıca birbirinizden ayruıldıktan hemen sonra bir başkasıyla çıkmanız yanlış olmuş

çünkü aynı frekansı bir başkasında bir süre boyunca tutturamazsınız

0|0
    0|0
  • Erkek unutur da kızın unutması çok zordur. Hatta evlenip barklandığı vakit bile aklına gelir beden olarak eşiyle sevişir ruh olarak senindir.

0|0
    0|0
  • ilkler unutulmazdır ama senı unutanı unutmaya calısacaksın yoksa kendını yıpratır ve hayatta hıcbır zaman mutlu olamazsın o tabularını yenmeye gayret et unutmaya bak

0|0
    0|0
    • teşekkür edrim en yakın zamanda unuturum inşallah

• inş yoksa hayat sana cekılmez gelır ve mutlulugu hıcbır zaman yakalayamazsın kı ıns karsına senı bastan hayata donderecek bırı cıkar ıns

• Unutulmaz ben bile 5 sene geçti hala unutamadım dudakları kokusu teni saçları hiç aklımdan çıkmıyor.

1|0
    0|0
  • içinde inceden bir sızı kalır illaki...

0|0
    0|0
    • teşekkür edrim

• unutmak istediğin zaman unutamazsın sadece başkaları girdiği zaman hayatına onun acısını ve yaptıklarını bastırır ama ne olursa olsun gözünü kapatıp geçmişe bakarsan hala orada duruyordur gerçekten sevmişsen...

• Unutursun için yana yana.

0|0
    0|0
  • hayır unutulmaz tabikide ilkler

0|0
    0|0
  • Unutmaz nasıl unutsun onan sonrakiler unutulur ama o unutulmaaaz :)

0|0
    0|0
  • unutulmaz :D

0|0
    0|0
  • asla unutulmaz

0|0
    0|0
  • unutulur tabi kimler unutulmadı ki

0|0
    0|0
  • unuturlu herkes

0|0
    0|0
  • ilkler unutulmak için vardır. .. .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• unutulmaz. kim olduğu adı ve bıraktığı anılar hatırlanır.

ama her gün akla gelmez:)

erkekler hele hiç unutmaz:)) ancak uzun süre snra.

ama bi araya gelmezseniz de ömür boyu seni hatırlayacağını zannetme

0|0
    0|0
Yükleniyor...