Spor üstüne pasta yedim, yağa dönüşmemesi için ne yapmalıyım?

Bugün 1 saat bisiklette kendimi paraladım, 3 saate yakın yürüyüş yapıp eve gelince iki dilim pasta yedim, yaptığım tüm kalori yakma çabası suya düştü resmen ama yemek söz konusu olunca içimden tam manada bir canavar çıkıyor ve şu an çok pişmanım. Bacaklarım yürümekten ve pedal çevirmekten ağrıyor ama tüm bu çabadan sonra tam bir salak gibi davranıp yememem gereken bir şey yedim. 600 700 kalori aldığıma eminim. Hayatımda hiç kendimi kusturmadım ama bir sefere mahsus denesem sorun olur mu? Olmaz eminim ama 10 yıla yakındır kusamıyorum, nasıl bir bünye anlamadım. Ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalama kusmak ne demek?
    Canın çekmiş yemişsin. arada kendini ödüllendir bu şekilde kendini bu kadar çok sıkarsan emin ol biryerden sonra artık yeter diyip sporu bile bırakırsın az rahat ol kendini bu kadar zorlama arada bir kendini ödüllendir. çünkü sen diyet yapiyosun ödülün olmali

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben her gun gunde 3 defa kusuyom

0|0
    0|0
    • Nasıl yapıyorsun parmak falan bende hiç bir halta yaramıyor bu seferlik kusmam gerek

• Caim oneikle 1 kere baslarsan birakamzsin ve ben 2 aya yakalsik kusuyorum direk uc parmagimi bogazimin en dibine uzun sure bekletecek sekilde sokuyorum ciakriyorim sokuyorum gene cikiyorum sonra zaten kusuyosun ilk olacagi icin zorlar seni biraz ama annm bu aliskanligimi ogrendi doktora goturcek beni bir kre baslarsan nolcak varya her gun yiycen yiycen aa kusarim kisa yol dicen kusvan ve birakmiycan emin ol sen bilirisin yani

Erkekler Ne Diyor 3

• Gecmis olsun yaptigin is hoc bir ise yaramadi harcadigini geri almis oldun

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • Aldığın pastadaki karbonhidratı spor yaptığın için kas kütlesi kullanıcak korkma yağa dönüşmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 dilim 600 700 kalori? Tatlım dilimlerin 10 cm genişliğinde mi?

0|0
    0|0
  • Bir ince dilim pastada yaklaşık 500 kalori var bak bir ince dilim dedim senin bir dilimin kesin 3 ince dilim veya daha fazlasıdır 2. diliminde 3 ince dilime bedel olabilir yaklaşık 3000 kalori almışsındır

0|0
    0|0
Yükleniyor...