Neden numarasını silmezsiniz?

Şimdi durum şöyleki dün telefonuma bir mesaj geldi. Kim olduğunu bilmediğim tarafından kim olduğunu sorduğumda lisede beni platonik seven çocukmuş meğer ara ara mesaj atar durur ama ben pek hoşlanmıyorum bu durumlardan.

Daha öncede ilk defa konuştuğum bir çocuk vardı oda durup dururken aramıştı beni yüzüne kapadım ne gerek var yani?

İlk sevgilim ilk elini tuttuğum çocuk beni terk etmişti gel gör ki numaramı silmemiş askerdeyken aradı onu da anlamadım.

Benim sevdiğim ama karşılık alamadığım biri vardı, o da durup dururken naber diye msj atmıştı.?

Neden yani geçmişte birşey yaşadığınız veya ilgili duyduğunuz kızların numarasını silmezmisiniz ben şahsen rahatsız oluyorum.

He diceksiniz hattını değiştir, 10 yıldır kullanıyorum ve şu anda ıphone kampanyası için faturamın 1 yıl olmasını bekliyorum ben neden değiştireyim onlar silsin ama değil mi?

Siz siler misiniz yoksa ilerde lazım olur diyemi saklarsınız amaç ne?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• ben eskiden kadın erkek herkesinkini bi excel dosyasına kaydetmiştim çünkü millet arayıp da numarayı tanımayınca herkese kimsiniz diye mesaj atmak hoş olmuyor. Ama mesela bir arkadaşımın düğününde liseden bi kız arkadaşla karşılaştım, tel. istedi karşılıklı verdik ama şimdi arayıp sormaya çekiniyorum 2,5 ay oldu.

1|0
    0|0
    • Son söylediğin için ayrı bir soru sorabilirsin emininm yardımcı olacaklardır :) exel iyi fikirr :)

• :)) yok yani kız gerçekten sevdiğim bir arkadaşım ama insan çekiniyor demek istedim aradan zaman geçince. Ama kimi insan var yıllar sonra da olsa pat diye arayabiliyor...

• aynen öyle oluyor

• silmem, kayıtlı olmayan numaraların telimde çağrı olarak gözükmesini sevmiyorum?

bazen de: nasılsın, iyi misin...sadece merak ettim şeklinde gelen msjların sahibini düşünerek kendi beynimi zorlamayı sevmiyorum.net olalım

1|0
    0|0
  • Silme konusunda çok acımasızım kimleri sildim kimleri.Siler atarım hiç acımam.Muhabbetimiz varsada kalır rehber.Seni yedeğe atıyolar sanırım.Baktılar bu pas vermiyo biz başka kız arayalım baktılar bu kızlarda pas vermiyo bu sefer tekrar sana dönmüşler.

2|0
    0|0
  • İlgilenmeye çalıştıgın insan seni hayatından çıkartmış. Mesaj atsan nolcak artık..

Eski günleri anımsasak ne olcak ? İş işten geçmiş.

Çok sevdiğin birisinin mutlu olmasını istemek daha cazip gelıyor. Beraberken mutlu edemediysen sonra arayıp kontrol etmenın ne anlamı var..

1|0
    0|0
  • Askerdekinin atması cok normal :)) Orası cok farklı biyer hor görme adamı.. Diğerleride boşluğa düşmüş olabilir yada seni yakında gördüyse lise halinden daha güzel falan olmus olabilirsin o dikkatini çekmiştir adamın belkidee... :)) kişiye göre değişir yaw ben silerim valla tutmuom sonra kötü bir günde dönüp aramayım die

1|0
    0|0
    • ahaha dünkü msj atan çok komikti neden attığımı sormykcmsn dedi yoo dedim rüyamda gördüm çok güzeldin hala diyo ki lisedeki halim recep ivedik yeminle :D:D

• çabuk ama ya :(

• Hallletcez merak etme ;)

• Aramızda çok kötü bişey geçmemişse niye sileyim ki ? Dursun telefonda yer mi kalmadı. Ayrıca birlikte olmak ne kadar doğalsa ayrılmak da o kadar doğal niye düşman kesilelim ki ? Arada nasılsın diye sormak da illa hala bişeyler hissettiğin anlamına gelmez. Bence silmekle silmemek arasında pek bi fark yok. İkisi de gayet normal

1|0
    0|0
  • Bu güne kadar hiç silmedim silmem de, karşı taraf beni arama dediyse zaten aramam numaranın telefonda olmasının bi anlamı yok yani karşılıklı 2 tarafın anlaşmasıyla olur. onlarda silmemiş ki özel günlerde iletişim kurarız :)

1|0
    0|0
  • hemen siler atarım aklımdan cıkarmanında bi olunu bulurum

1|0
    0|0
  • Benim telefonumda pek fazla numara yok ama silsede isterse senin numarana yine ulaşabilir.

Ben silmem ama aramamda durduk yere.

1|0
    0|0
  • Erkeklerin fix stepne olayıdır bu üzgünüm :)

Benim naptığımı soruyorsan ayda bir rehber temizliği :)

1|0
    0|0
  • silerim onunla ilgili ne varsa mesaj falan hepsi gider

istisnası yok bile

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• silmeleri gerekirdi sanki seninde işin gücün yok yıllardır bi arasalar diyemi bekliyosun sanıyolar ne.kafalarına bir bir taş düşmüş demekki.bende olsam rahatsız olurum ama beklediğim birinden gelse sevinirim.ama genelde beklenenden gelmez beklemediğin kim varsa geçmişte ararlar işte.

1|0
    0|0
  • Gereksiz kişilerde olsa telefona kaydetmekte fayda var yarın bir gün kimdi bu diye düşünmek zorunda kalmamak için ve aradıklarında açmamak için.

1|0
    0|0
  • ben siliyorum valla ama numaranın sonunu aklımda tuttmaya calışıyorum olurda msj atarsa kim bu diye panik yapmayayım

1|0
    0|0
  • bende nefret ediyorum bu durumdan. arada pişman olup arıyıp mesaj atıyolar felan ya deliriyorum. numaranı deiştirmekte fayda etmiyorki. netten buluyolar. en basidi facebooktan yazıyo. ordan engellesen arkadaşının profilinden mesaj atıyo. yani aklına koyduysa numaranı deiştirsende bir şekilde ulaşıyolar. ve ben bunlara sülük gözüyle bakıyorum. yapışıp kalıyolar.

1|0
    0|0
  • Valla bende silmiom.. :D

Nolur nolmaz ya.. bir bakmisinki lazim olmus, bir bakmisinki o seni ariyor.. her defasinda kim diyemi düsüncem amaaan hic ugrasamam :D

1|0
    0|0
  • kötü ayrıldıysam silerim. öyle olmuştu ve sildim o askerdeyken bni terk etmişiti ve tezkeresini almasına az kalmışkende beni aradı numaradan tanıdım ama. ha bide arasa iyi 10 tane çağrı atıyor. dengesiz. arada bir böyle vakalar olabiliyopr yani

1|0
    0|0
  • boşta kalınca kız numaralarını deniyorlar :))

bizimkiler buna fishing diyor

1|1
    0|0
    • ahaha boşta kalınca ararsa babayı alır rosa'nın dediği gibi baba bile çok onlara :)

• Silmek aklıma gelmez ki. Durur öyle..

0|0
    0|0
  • silerim rahatsız olduğum bir durum olduğunda hattımı değiştiririm

1|0
    0|0
  • Kim diye düşünmemek için silmem. Gecenin yarısı arayan olursa alkollü müsün diye sorarım. Genelde cevap evet nereden anladın olur :).

1|0
    0|0
Yükleniyor...