Arkadaslar yüzme kursuna yazıldım. Haftaya baslayacagim fakat oncesinde sizden tavsiye almak istedim. Yüzmeyi nasil daha kolay ve rahat ögrenebilirim?

Sudan korkuyorum daha önce havuz denemelerimde nasil basardım bilmiyorum ama battım ağırlaştım. Artık öğrenmek istiyorum lütfen yardımcı olun.

1|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kesinlikle kurs öneririm. Sonrasında çıkışta her zaman iyi şekilde duş alıp mikroplardan arınmalısın. Ben iltihap kapmıştım ! Sonrasında hareketleri doğru yapmaya çalış, yemekten en az iki saat sonra, yani bopş mide ile yüzmeni öneririm. Derin yerlerden de uzak dur ;)

0|0
    0|0
    • Kursa yazildim. Cok tesekkur ederim dikkat edicem (:

En İyi Kız Görüşü

• Tatlim ince ayagin yere degsin kolluk kullan insanlari onemseme bisiklet surerken uc tekerlekten iki tekerlege gecmek. gibi asamali bir sey kollarini ve ayaklarini kollukla ayni sekilde yuzer gibi hareket ettir cirp ayaklarini tani kollukla yuz yani suyun icinde boas durma hareket et ugras cabala sonra su yutmaktan korkma ve ayagin yere. degsin istersen cok kolay bir sey bu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• http://youtu.be/2X39OMt5wu0
    Bu vidyonun bütün serilerini izle hatalara bak onları yapmamaya çalış, hocan belli bir yere kadar öğretebilir gerisi sana kalmış en çok ayak vuruşlarına çalış ayaklar önemli.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim simdi izlemeye basliyorum. Umarim ise yarar.

• kasma kank çalışmayla olur zamanla yani :)

0|0
    0|0
  • Korkma şöyle düşün hiç hareket etmesen batmıyorsun

0|0
    0|0
  • gerılırsen panık yaaparsan olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yüzmeyi ancak pratik yaparak öğrenebilirsiniz. Bunun başka yolu yok kimse size yüzme öğretemez yüzmeyi kendiniz öğrenirsiniz stillerini size gösterirler.

0|0
    0|0
  • Kendini kasma yeter

0|0
    0|0
    • Elimde olan bir sey degil ki (:

Yükleniyor...