Selçuk Şahin'den büyük tehdit

Aykut kocaman giderse bende giderim diyen selçuk şahin fb klübünü ne derecede korkutmuştur. Bu tehtit karşısında büyük başkan aziz geri adım atarmı acaba arkadaşlar ? selçuk giderse fena

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir zamanlar şahıslar geçicidir FENERBAHÇE kalıcıdır diyen Aziz nerede acaba ? Taraftarı karşısına alma cesaretinde bulunuyor sık sık.. Bu takımda ne selçuğa ne aykuta nede azize gerek var, istemeyen herkes tek tek gider. Futbolculara zaten anlam veremiyorum Aykut gitmesin diye ellerinden geleni yapıyorlar onu sahada düşünecektiniz armayı öpmek yerine ruhunuzu ortaya koysaydınız bu durumlarda olmazdık.

1|1
    0|0
  • söz konusu selçuksa gerisi teferruattır

0|0
    0|0
  • selçuk giderse ben de giderim birader siflsidlfsidşflsidsişdf

1|1
    0|4
  • Ya şaka bi yana aslında selçuk o kadarda kötü dğil adamı yılda 6 kez oynatılyıor sonra performans bekliyorlar bi futbolcu oynayarak iyileşir bunlar şapkadan tavşan çıkacak die bekliyolar olmaz abi ama oda profösyönel bi futbolcu aykut gidiyor die böle bişi yapamaz önemli olan oynağı klübün fenfaatleridir aykutun menfaatleri değil :)

0|0
    0|0
  • bi taşla iki kuş işte ne güzel

0|1
    0|0
  • Ben Aziz olsam, Aykut gitmese de Selçuk'u takımdan atardım.

1|1
    0|0
  • Selçuk gidecekse eğer Aykut Kocaman'da gitsin derim. Adam giderken sevaba girmiş olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım,Aykut Kocamal,Selçuk Şahin,Caner,Semih,Krasiç,Bekir acilen gitmeli.Ali Koç,yada Sadettin Saran gibi vizyonu olan biri Başkan olmalı.Fenerbahçeye yakışan futbolcular alınmalı.Sow,Kuyt ve Gökhan Gönül dışında adam gibi oynayan futbolcu yok bizde

2|3
    0|0
  • hahaha öylemiymiş :D Keşke öyle birşey olsa.Körün istediği bir göz,Allah verdi iki göz. İkisinden birden kurtuluruz.Ama hiç sanmıyorum.Hani bir atasözü var,fare dağa küsmüş ama dağın haberi olmamış :)

2|3
    0|0
Yükleniyor...