Evleneceğiniz insan için facebook, twitter, en iyi arkadaşınızı yok etmek

Evleneceğiniz sevdiğiniz adam veya kadın farketmez onun ıcın o ıstedıgı ıcın facebook twitter ve hayattakı en yakın karsı cıns veya nadır olur ama hem cıns arkdsınız hayatınızdan silermiydiniz

Güncellemeler:
Söyle bisey sorıyım tam olarak arkdslar yanı sızın ılıskınızı tehdıt edıyosa yalnzı keyfıyetten degıl bunlar yanlıs sordm kbkmyn mesela en yakın kız arkdsı veya erkk arkdsı sızın ılıskınızı tehdıt edıyo sızın ıcın bı sorun yok veya abartılcak durum yok ama esınız bundan korkuyo askınıza zarar gelmesın dıye boyle dıyo ve yapmanızı ıstıyorsa tepkınız nolurdu yanı hadı facelerımızı kapatlm arkdslarımızda sılelım sadece 2 mız kalalım degıl keyfı degıl anlıcagınız TESEKKURLER SIMDIDEN

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 sitede de hesabım yok olsa da farketmez. gerekirse silerim.

0|0
    0|0
  • facebook twitter kapatarım ama yakın arkadaşlarımı silmem

0|0
    0|0
  • Ne gibi tehditki..en yakin arkadas kiskanclikmi yapior yoksa evlenecegimiz kisimi..bunu anlamadim..en yakin arkadas neyi tehdit edior..tehditlere gelemem..ister sevgili ister en iyi arkadas ikisindende uzak dururdum..her kim tehdit ediorsa

0|0
    0|0
    • Ya soyle bısey dusun sevgılın yolunda gıden sorumlulukları olan ama en yakın arkadası onun kafasını celen yalan soylettıren sorumlulklarından uzaklastran yanı tahrık eden kısı

• Hmm..yakin arkadas dogru arkadas değil ozaman..ve sevgilide onun yuzunden boyle yapiorsa sevgilide naiftir..zor..

• Sosyal ag hesaplarım yok zaten.

0|0
    0|0
  • bunun kıyaslamasını yapan 1 sn olsun düşünen insnala evlenmezdim istersem silecek tabii

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• internet saçmalıkları neyse de, kendisini bir başkasına tercih etmemi isteyen biriyle evlenmem mümkün değil

ya o ya ben saçmalığından hep nefret etmişimdir, o kozu kim oynadıysa onu silerim

2|1
    0|0
    • Söyle bisey sorıyım tam olarak arkdslar yanı sızın ılıskınızı tehdıt edıyosa yalnzı keyfıyetten degıl bunlar yanlıs sordm kbkmyn mesela en yakın kız arkdsı veya erkk arkdsı sızın ılıskınızı tehdıt edıyo sızın ıcın bı sorun yok veya abartılcak durum yok ama esınız bundan korkuyo askınıza zarar gelmesın dıye boyle dıyo ve yapmanızı ıstıyorsa tepkınız nolurdu yanı hadı facelerımızı kapatlm arkdslarımızda sılelım sadece 2 mız kalalım degıl keyfı degıl anlıcagınız TESEKKURLER SIMDIDEN

• ilişkiyi tehdit ediyorsa arkadaş denmez zaten

• Sevdikten sonra çiğ balık bile yenir ))

0|0
    0|0
  • Ne evlilik bir hapishanedir ne de evlenen bir hükümlü. Bir insandan böyle şeyler istemek onu bir tutsak haline getirmekten başka bir şey değildir.

Aşkı ne kadar özgür bırakırsan, o kadar bağlı kalır sana.

1|0
    0|0
  • Arkadaşıyla evlenmiyoruz sonuçta biraz kıskançlık olur ama kesinlikle silmemeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...