Gözaltı torbalarım ve morarıklıklar için bir ürün arıyorum

Selam Kızlar,

Hooop!Kızlar Sorum Size???

Ben gözaltı torbalarım ve morarıklıklar için bir ürün arıyorum Garnier Gözaltı Roll-on demeyin lütfen hiçbir işe yaramadı. Tavisyelerinizi bekliyorumm

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Lipton poşet çaylar var ya onlardan koy gözüne şişkinliği morlukları alır.

1|0
    0|0
    • evet yaaabi ara denemiştim iyi geliyor gerçekten aklıma iyi getirdin saol :D

• teşekkür ederim dilara:)bi deneyeyim bende.soran sana da ayrıca teşekkür ederim.iyi geceler ikinize de:))

• sanada iyi gecelerr :)

Erkekler Ne Diyor 9

• bir güzellik merkezine git bakalım heryerde var onlar sana yardımcı olacaklardır..

0|0
    0|0
  • iğne batır patlasın o torbalar iner o zaman :D

0|0
    0|0
  • sigara içiyorsan geçmiş olsun :Dzor toparlar

0|0
    0|0
  • düzenli uyku desenen makyaj malzemesi yerinde daha iyi olur

0|0
    0|0
  • benimkisi merak sadece:)bende de aynı sorun var belki ise yarar bir cevap bulurum:)

0|0
    0|0
    • kızlar bölümünde Dilara1'i oku ozaman

• evet soğuyor hemen zaten ama ne kadar ılık tutarsan o kadar etkili ben şuan yapıyorum gözlerimi dinlendirdi o kadar iyi geldi ki saol Dilara1 :D

• Rica ederim :D

• toktora git. esrar alıyorsan bırak.

0|0
    0|0
    • hea keşim ben zaten öyle bi keşimki gözaltı morarıklıklarımı önemsiyorum yani düşün artık ne kadar bakımıma önem veren bir keş olduğumu :D siz erkekler neden ilgi alanınıza girmeyen konularda da illa yorum yapmak zorunda hissedip saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz? İlla burnunuzu sokacaksınız dimi şimdi ben bu yorumu en iyi yorum seçeyim mi ne yani ne bekliyorsun anlamıyorum. Oh beee akşam akşam iyi deşarj oldum :D

• özür dilerim.

• Kız kıza takılın siz ben gidiyorum.

0|0
    0|0
  • poşet çaylar iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Çay demle ve koy.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Madem suyunu dondur buz kalibinda ve goz cevrende gezdir eriyene kadar.

Cok etkili.

Ayni sekilde salatalik dilimle koy yatmadan once.

0|0
    0|0
Yükleniyor...