Çok sevdiğiniz unutmadığınız aşkınız anlarınız var mı?

Evet arkadaşlar biraz acı vericem size ama merak ediyorum. Çok sevdgnz ayrldgnz ama hala sevdgnz birisi varmı aklnza gelen kaçamaklar güzellkler nelerdr? Benm mesela bürsada cktgm bi kız vardı deli gibi sever güvenrdk 16 yasmzda yalovada buluşrdk ama hayatmzda yalvaya gtms ınsnalar değldk bilmedgmz bi şehrdi ama ikimzn yanyana olması yetiyordu bze

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ahhahh bir 16 yas askımı birde 22 yas askımı unutamycam sanırım bende hayatımda 2 defa asık olduğumu dşünüyorum :( Birnde çocukluk heyecanıydı ve kücücükken mantıklı karar vermek zorunda kalıp ayrılma gerekliliği yasamıstık. Öbürü daha fena daha acıydı evlenebileceğim biri olarak gördüğüm kafamav en uygun insandı ama olmadı işte kısmet böyle seyler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• çocukluk aşkım... kız bana çok aşıktı ben de küçükken çok tatlıydım kızlar sürekli öperdi bezmiştim. bu yüzden o beni ne zaman öpse terslerdim sevdiğimi bilmezdi. seneler sonra bu sene ulaştım kendisine fakat samimi konuşabiliyoruz ne zaman buluşmak istesem kaçıyor bir bahane bulup. daha yüz yüze görüşemedim. :(

0|0
    0|0
    • Bn konsamıyorm sevdgm kzla snn yne ıyısın benden

• göremedikten sonra konuşsam neye yarar. kendisi de heyecanlı olduğunu buluşmak istediğini söyledi fakat hep kaçtı ben de üstelemedim daha. inşallah sen konuşursun ben de buluşurum.

Yükleniyor...