Squat yapıyorum ama... ?

30 gün squat programına başladım. Bugün 24. Günüm yani rest günü baya fayda gördüm ama bildiginiz gibi yarın bayram ve 220 squat yapmam lazım. Sorun şu ki bayramlarda çok yoruluyorum sürekli misafir ağırlamaktan bazen gece 12 ye1 e kadar misafirimiz oluyor. Gündüz zaten hiç yapma fırsatım olmaz. Bayramda programa ara versem sorun olur mu?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gece yap yatmadan

0|0
    0|0
    • Saat 1 e kadar misafir ağırladıktan sonra 220 squat yapıp duş alacak halim kalır mı sence?

• Aynen canım Allah yardımcın olsun. İyi bayramlar şimdiden. Kolay gelsin sana. (:

• Amin canım teşekkür ederim :) iyi bayramlar sana da :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Sabahları vücut ağrlığnla devam et :) benm arkdaşmda bir bacak fizik var kızlar, çok bakyo erkekten çok :) beraber spor yapıypruz:)

0|0
    0|0
  • Ara vereceksin mecburen,
    biseye benzedimi bari popon?

0|0
    0|0
    • Ara veremek gibi bir durum söz konusu değil sanırım

• Bence sert oldu, sonuçta maximum bolumu bunlarla dolu

• Kimseye hak etmediği lafı söylemem. Millet görüp de tahrik olsun diye fotoğraf koyanlara ne demeliyim rahibe mi? O bölümün onlarla dolu olmasi orospuolduklarını değiştirmez.

• 24 günde gözle görülür bir fark gördün mü peki

0|0
    0|0
    • Evet gormesem devam etmem zaten

• Hergün yapmıyorum zaten 4 günde 1 rest var. Ayrıca bu bir program yani programla oynamak istemiyorum kaslarım hamlayabilir yapmazsam sonuçta 220 squat kolay değil.

• zir bir durum. aklıma bişey gelmiyor ki söyliyim. Bİ yanda bayram bir yanda çök kalk :D

• sıkıntı olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çayları doldururken falan yap.:DDD:D

1|0
    0|0
    • Gün içerisinde yapamam kolay birsey değil terlerim bayram sonuçta.

• şaka yapıyorum ya bilemiyorum sorun olmaz sanırım çok yeme.

• 2 gunle hamlamasin. merak ettigim su ki 220 squati hic durmadan mi yapiyosun?

0|0
    0|0
    • 2 gün değil malesef canım bugün rest günü olduğu için bayramla birleşince 4 gün ediyor. Hayır set halinde yapıyorum 30 veya 20 de set değiştiriyorum.

• Ya yapabildigin kadar yaparsin. bu rest ya da off gunlerinede hic inanmiyorum ben niyeyse. ben genelde haftada 6 gun fitness yapiyorum hic sikinti yasamadim

• Olmaz

0|0
    0|0
    • Emin misin? Hamlamaktan korkuyorum çünkü 220 Squat kolay birsey değil :((

• Bacaklarin zayifladimi. peki?

0|0
    0|0
  • bugun yapip resti yarina mi yapsan?

0|0
    0|0
    • Rest olmasinin sebebi kaslara dinlenmek için yapılanması için zaman vermek. Öyle kafana göre rest veremiyorsun :(( sanırım sabah erkenden kalkıp yapıcam

• Kaslara dinlenmek için zaman tanıman gerekiyor

• ben kendim de spor yapiyorum zaten ama neyse iddalasmiycam soyledigini inkar etmiyorum sonucta ben 😄

Yükleniyor...