Kapat

Altın saat alacağım ama saatin ekranı beyaz olanını mı alıyım sizce altın sarısı olanını mı?

Tik tak tik tak... Bir sorum var bir baksak da cevaplasak..

Arkadaşlar altın saat alıcam ama saatinin ekranı beyaz olan mı alıyım sizce altın sarısı olanı mı? Hangisi daha hoş karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• link

link

link

link En önemlisi senin beğenmiş olman ama bana sorarsan en son attığım gümüş tarzı derim ;)

1|0
    0|0
    • teşekkürler :) ben modeli buldum zaten de kararsız kaldım içi sarı ve beyaz olanı var. Normalde altını da takmam ama çok hoş çok kibar bi model dayanamadım =)

• teşekkür ederimmm :)

• ben teşekkür ederim =)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Boynuna da altın zincir al bari! altın saat nedir arkadaşım gözünü seveyim 2012 yılındayız ve saat sektöründe şu an kıymeti belirten şey malzeme değil

0|0
    1|0
    • altın saatle ilgili görüşlerinizi sormadım. Karar verdim beğendim alıcam sadece bi detayına takıldım. Kaldı ki saati değerli olsun gösteriş olsun diye almıyorum. Modelini beğendim diye alıyorum. Kendi bakış açınızı başkalarına mal etmeyin.

• bu kadar adam altına böyle tepki veriyor. bi bildikleri var diye düşünmek yerine tepki veiyorsun. sen beğenip sevgiline zorla taktıracaksın. sana bir şey de diyemeyecek sevinmiş gibi yapacak ama içten içe kötü ihssedecek. senin iyiliğin için söylüyoruz. gurur yapmana gerek yok. seçimin yanlış. para vereceksin çekmece köşesinde yatacak saat...

• beyaz tabiki

1|0
    0|0
  • Altın saat alma bence

0|1
    1|0
  • Ağaoğluna bi zahmet sorsan, o daha çok yardımcı olurdu:)

0|1
    1|0
  • bence altın saat alma çok itici :)

0|1
    1|0
    • çok hoş bi model var yalnız iki türlüsü var ekranı sarı olan bi de beyaz olan bi türlü bilemedim..

• Verdin gazı eksi yedik iyimi :))

• Valla eksi artı fark etmez kardeş benim görüşüm bu ama cidden hiç güzel olmuyor 60 yaşındaki kokanalar gibi :)

• beyaz al bence

0|0
    0|0
  • beyaz ))))

0|0
    0|0
  • Altın saat takmanı tavsiye etmiyorum ben tiksiniyorum öyle şeylerden tabi tercihin.

0|0
    1|0
  • sarı alma beyaz altın iyidir

0|0
    0|0
  • ekran değil de kadranı beyaz al

0|0
    0|0
  • modele göre değişir, göz zevkine bağlı

0|0
    1|0
  • sarı iyidir

0|0
    0|0
  • Altın saat kadar itici birşey yok

0|0
    1|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Saatin altın olup olmaması önemli değil altın rengi sana yakışıyor mu yakışmıyor mu bu önemli, esmerlere yakıştıramıyorum ben sarışın ve kumrallara daha çok gidiyor. Erkeklere bakma ne anlarlar giyimden kuşamdan :D

1|0
    0|0
    • şimdi bana yakışması kısmını bitirdiysek içinin rengi konusunda fikrini alabilir miyim bi de? =D

• Ben altın rengi derim :)

• hmm teşekkürler =)

• içi de altın görünümlü saat daha hoş olur

0|0
    0|0
  • Altın saat alma bence

0|0
    0|0
  • bende guess altin sarisi var ici beyaz ama i sari olanlara hala gozum takilir daha hos durduguna inaniyorum

0|0
    0|0
  • sarı itici durur

0|0
    0|0
  • modele göre değişir canım link verseydin

0|0
    0|0
Yükleniyor...