Aykut Kocaman'ın istifası yerinde bir karar mı?

aykut kocamanın istifası sizce yerinde bir karar mı?

• Evet
    76% (95)72% (161)74% (256)Oy Ver
  • Hayır
    24% (30)28% (62)26% (92)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|49

En İyi Erkek Görüşü

• onun degıl azız yıldrımın istifa etmesı lazım onun yüzünden herkes fenerbahçeden nefret edıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• kesinlikle. ben bile daha iyi yönetirim takımı. harcadı resmen...

0|1
    0|0
  • bence degil çünkü kendini bilmez taraftarlar ve formasının hakkın vermeyen futbolcular tarafında böyle bişey yapıyor bu kadar baskının altnda kalmak kolay degil ben gs liyim ama ne olursa olsun iyi ya da kötü insanlar bir şeylee gönül veriyor arma öpmekle olmuyor bu iş fenerbahçe gbi 4 büyüklerdeki bi takımın böyle davranmaması geerek yensede yenilsede takımının arkasında olması gerek futbolcularında skor ne olursa olsn son düdük çalana dek elinden ne geliyorsa yapması gerek ve bütün bunlar içinde inanmak gönül vermek gerek ama gel gör ki böyle bişey yok fenerde bunun içinde her gün şükrediyorum GALATASARAY lyım diyeeev

1|0
    0|0
  • Evet, yerinde bi karar..

0|1
    0|0
  • bence de doğru karar vermiş

0|1
    0|0
  • Alexi gönderdi adam ya.. Defolsun gitsin.

0|2
    0|2
    • ablacım alexte 35 yaşında bir moruk , izlemiyor muydun maçları 5 dk koşuyo 85 dk görünmüyor ortalıkta , boşuna kovmamıştır

• Galatasaray lı bir fanatik olarak söylüyorum ki :

Takımın en iyi oyuncusunu kadro dışında bırakan bir salağın istifa etmeyi nasıl akıl ettiğine hala şaşırıyorum ..

1|1
    0|0
    • zaten fb alexle var oldu dımı alex enınde sonunda gıdıcektı anlayın bunu artık alex oldugu surece dıger oyuncularımz hep ona baglı oynuyordu buda demk oluyorkı o oyuncu yoksa fb de yok ıste bu yuzden yol verdı alexe ıyı de yaptı bıde sızın gıbıler ve medya olmasa fb dahada yukselıcek ama olmuyor ısteeeeee

• Banane fbnin yükselmesinden umrumda bile değiller :D Alex sadece iyi bir futbolcu değil ADAM GİBİ ADAM dı bu yüzden herkes seviyordu . Bu arada adam kaptandı yani diğer futbolcuların ona bağlı oynaması gayet doğal .

• bır Galatasaray lı olarak etmesın dıyorum :))

1|1
    0|0
  • evet yerinde bir karar.

0|1
    0|0
  • Bence hissi bir karar Aykut Hoca Fenerbahçe'ye çok şey verdi.İstifasını geri alırsa sevinirim.

0|1
    0|0
  • Aykut Hocayı seviyorum ama bu şuan çok iyi olduğu anlamına gelmez. Şimdi o gitse yerine kim gelecek sorunu da var. İstifası geçerli olursa üzülür müyüm onu da bilmiyorum, ama gitmesini istiyor da değilim.. bilmiyorum yani :D

0|0
    0|0
  • Hayır değil Gs taraftarları gibi rakip taraftarlar amacına ulaşıyor bazı fb taraftarlarıda malesef ki aykut istifa diyip duruyor nyse yaa şnş istifa etmezde !

0|0
    0|0
    • buna da bak sen

• ya adam o kadar basarıya ımza attı 17 mac 16 nerdeyse yendık hala aykut ıstıfa dıyıp durdunuz ya bı alex gıdınce mı aykuttan bı sey olmaz dedınız adamı medya ve diğer takımlar mahvettı sağolsun bızım taraftarlar da ıkıye bölundu bırlıgımız bozuldu al işte fb de 3ün 1.i aldı !

• alex i gönderen adam bizden değil , defolup gitsin

0|2
    0|0
    • Alex in gitmesi gerekiyordu artık ama Aykut sebebiyle olmamalıydı. +1

• alex i çağırda teknik direktör olsun hadi... Yazık Aykut hocanın yaşadığını kimse yaşamadı..

• kesinlikle!

0|1
    0|0
  • bence evet yerindeydi ama vazgeçmiş istifadan

0|0
    0|0
  • Bence evet

0|0
    0|0
  • yerinde bir karardiki sagolasin aziz yildirim caydirmis kocamani -.-

0|0
    0|0
  • Yenmekte var yenilmekte

0|0
    0|0
  • yerinde bir karar tabiki burnundan getirdiler adamın alex gitti kendi taraftarları adama düşman oldu iç mesele içte halledilecekti . rezil oldular herşey ortada konuşuldu taraftar isyan etti . berbat bi durumun içinde bırakıldı hoca.son başarısızlıklar ona maledildi . bir galatasaraylı olarak adamın içine düştüğü duruma da üzüldüm ayrılmasına da

0|0
    0|0
  • Benim böyle bir donanımım oldu ama farklı oldu.ofiste çalışırken yanıma ofis arkadaşım yanıma geldi şirketin en yakışıklısı ona karşı hiçte boş değildim.bilgisayar başında otururken yanıma geldi belliki birşeyler istiyordu ve kıvranım duruyordu yanımda dolanıyordu.bir ara baktım aleti kumaş pantolonunukaldırmıştı kabarmıştı.gördüm güldüm oda niye güldün deyince birşey yok dedim.anlamıştı ama çaktırmıyordu.bir sandelye çekti ve yanıma oturdu.biraz şeyini okşadı ondan sonra birşey demeden fermarını atı ve kocaman aletini çıkarttı.bir bak bakim nasıl birşey bu dedi ben o zaman om utandım ama çok güzel duruyordu.elimi aldı ve aletine dokundurdu ben elimi çekmeye çalışsam da o elime aletini vermişti.çok hoşuma gitti ve biraz okşadım daha sonra boşaldı elim bileğim hep döl olmuştu.daha sonraki günlerde başka mekanlarda daha güzel şeyler yaşadım

0|0
    2|3

Erkekler Ne Diyor 48

• aykut kocaman giderse fenerbahçeyi çok zor günler bekliyor olacak. aziz bey istiyorsa guardiolayı getirsin, işe yaramaz. alexin yerini dolduramıyor ne cristian ne sezer, transfer yapılmadığı sürece zor.

0|3
    0|0
  • İstifanın haricinde geç kalınmış hareket, aykut ne zaman böyle bir klübü yönetecek teknik direktör kisvesi kazandı ki?

0|0
    0|0
  • istikrardan yanayım

0|0
    0|0
  • Üst üste bir kaç yenilgi aldı diye bence takımın hocasını hemen istifaya çağırmak çok yanlış... Evet bazen herşey iyi gitmiyor olabilir yenilgiler olabilir, kötü futbol olabilir. Ama Aykut hoca istifa ettiyse şerefinden etmiştir... Zaten başka bir hoca olsaydı parasını alır devam ederdi bırakırsa eğer yazık olur

Aykut Hoca ADAM gibi ADAMDIR...

onun yaşadığını hiç bir teknik direktör yaşamadı futboldan başka herşey vardı fenerbahçede avrupa, süperlig ve Türkiye kupasında devam eden tek takım olduğumuzu unutmayalım kötü seyir eden bir fener bile olsa;)

0|1
    0|0
  • Bir GSli olarak derim ki ''Kocaman umutlarımızın sahibisin'' hocam, bırakma bizi.. Terketme :(

0|1
    0|0
  • vallahi en sonunda aziz yıldırım sahaya çıkıcak yanii istifa ettire ettire 2 yakaları bir araya gelmiyor

yenilgilerinin tek nedeni aziz yıldırımdır

tek istifa etmesi gereken adamda aziz yıldırımdır

0|0
    0|0
  • Alex gideli beri 2 maç izledim

Önceki senelerde bütün maçları izliyordum

Akşam yenilmişiz

Daha yeni duydum bunu da

iyi olmuş :)

Alex'in ahını aldılar

0|0
    0|0
  • istifasını yönetim kabul etmedi oyuncular geri dön diye yalvardı felan. bu istifa gerçekleşmeyecek sanırım. evet kötü oynadık ve oyuncular bu kötü oyunu üstlendi. bence buna ihtiyacımız vardı bu tatil arasında iyi transferlerle daha da güçleneceğiz. ben de alex taraftarı aykut düşmanı birisiyim ancak şu an için aykut un gönderilmesi fenerbahçe yi olduğundan daha kötü yapar ve olduğumuz duruma bakarsak felaket senaryoları yazmamıza gerek yok.

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım soyunma odasına girip takımda çift başlılık yarattıkça orta kalitenin üstündeki hiç bir teknik direktör fenerde kalmaz ..

0|0
    0|0
  • bir bjk lı alex yerine onun gitmesi gerekirdi diyorum.. alexi gönderen bir zihniyet , buna sebep olan kişi , amatör kümede hocalık yapmamalı ... geç alınmış bir karar ...

0|0
    0|0
  • şuan gidemez gelen bundan iyisinide yapamaz mantıklı olmak lazım önümüzde avrupa macları var aykut napsın sahadaki sıgırlar oynamıyo

0|0
    0|0
  • bence artık fenerbahce spor klübünü aziz yıldırım bırakmalı ve görevi ali koça devretmeli artık aziz yıldırım yoruldu ve klübede kendinede zarar veriyor o yüzden bence aziz yıldırım gitmeli diye düşünüyorum

0|0
    0|1
  • Aykut Kocaman adamın dibidir. Sezon ortasında bu şekilde gitmesi çok yanlış ve çok acı oldu bu takımı kümeye dahi düşürse benim gözümde herzaman en büyük fenerbahçelilerden biri olarak kalacaktır.

0|0
    0|0
  • Neden Bir Arsené Venger neden bir SİR Alex Ferguson neden bir Joachim Löw olmasın ki yaşı çok genç. Milli bir değerimizdir Aykut Hoca. Uyanın artık bu ülkenin parasını yabancı soytarılara veremeyiz. En azından eski kuşak yabancılarla ne başarı yakalamış bana örnek gösterin! Bu adama sabredeceğiz Fenerlisi Galatasaraylısı Beşiktaşlısı! Sabredeceğiz! 2 yılda 2 kupa verdi takımına. Sanki çok başarı görmüş gibi bir de Aykut Hocayı başarısızlıkla suçlamayın GÖRMEMİŞLİĞİN LUZUMU YOK!

0|0
    0|0
  • Dirk Kuyt, “Derbinin devre arasında hocamız ‘2-1’i koruyalım. 80’den sonra beraberliği koparırız" dedi.

Bence bu cümle bile yeter gitmesine

0|0
    0|0
  • galatasaray karabük e 3-1 yenildi sahasında ama fatih terim pişkin pişkin orada istifaya gerek yok bence...

0|2
    0|1
  • bir gs li olarak alex gibi bir oyuncuyu harcayan hoca hoca değildir zaten...

0|0
    0|0
  • aykutu seviyorum ama fenerbahçeye faydası olabilecek gibi görünmüyor. gitsin ama aziz i de götürsün yanında, yoksa bi faydası olmaz.

0|0
    0|0
  • Bazen o kadar çok başarı sağlarsın ve o kadar çok hata yaparsın ki hiç biri görülmez ama tek bir hatan tüm güzel futbol kariyerini ve antrenörlük kariyerini siler bitirir o hata ise ALEX'in gönderilmesiydi... Aykut baştakilerin hızmına uğradı...

0|0
    0|1
  • geç kalmış bir karar umarım gider .

0|0
    0|0
  • Yerine yine kocamanla devam ediyorsunuz yendiğinizde sahip çıktığınız yenildiğiniDe istifa diye bağırdığınız teknik adamınız

0|0
    0|0
  • ne istifasi yaa.. yerini saglamlastiriyor :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe teknik direktörsüz kalsa bile 27 puandan aşağı puan toplamaz. Alma Alex'in ahını çıkar aheste aheste. Kocaman hayal kırıklığından ibaretsin Aykut!

0|0
    0|0
  • geç kalınımış bir karar :)

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım futbola çok büyük zarar veriyor o istifa etmeliydi. adete diktatör kesildi herkesle kavgalı dünyanın hangi gelişmiş kulübünde başkanlar bu kadar çok gündemde ve demeçler veriyor göremezsiniz barcada, real madrid te, m. united te..

0|0
    0|0
  • Karar dogru ama uygulanis bicimi cok amatorce... bi Fenebahceli olarak soyluyorum..

0|0
    0|0
  • psikolojik bi karar , dayanamıyorum artık gibisinden , ama bi süre sonra o şey geçer ve pişmanlık başlar :)

0|0
    0|0
  • bence hayır. hatta mümkünse azizi ile beraber 10-15 sene kalsın orda : )

0|0
    0|1
  • hayır ben ona degil de alexin başını yaktı ya ona yanıyorum not: fbli degilim

0|0
    0|1
  • etmedi,etmemeli,etmicek inş :):)):):):):)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18
Yükleniyor...