Ne kadar kilo vermeliyim?

Arkadaşlar ben bayramdan hemen sonra fitnessa baslayacagim. Boyum:153 kilom: 72 göğüs cevresi: 92 bel çevresi:84 kalca çevresi :115 . biraz göbegim var. bunları yazdim diye yanlış anlamayin sadece bilgisi olanlarıniz varsa ne kadar ve nereden kilo vermem gerektiğini soylerseniz sevinirim.

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ideal kilo sacmaliklarini bosver. dedigim gibi sacmalik onlar. hickimse icin 40 kilo ideal olamaz. senin bir diyetisyene basvurman ve ayni anda spor salonuna baslaman gerek. burdan medet umma cunku bence evde saglikli bir bicimde basaramayabilirsin bunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kackilosun

0|0
    0|0
  • 6 kilo fazlan var

0|0
    0|0
  • 50 nim altına düşmem lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bel ve kalçayı inceltmeisin 15 kılo falan ver sadece fıtnessla olmaz o dıyette yap bence

0|0
    0|0
  • finess a gidince orda yrdmci olurlar

0|0
    0|0
    • Bazı arkadaşlarım fitnesa yağların kas olacağını düşünüyor. Bu dogrumu ben bölgesel zayıflama olsun istiyorum sadece

• Hayr butum yaglar kas olmaz. Sıkılaşirsin kas olur anlaminda demislerdir

• bel çevren çok fazla güzelim :/

0|0
    0|0
  • Tatlim o boya o kilo faxla en cok 57 kilo filan olman lazim diyet ve sporla destejle inan bana hemen fark eder...

0|0
    0|0
  • Senin ideal kilon 43 benim boyum 156 ben 48 kiloyum ve kendimi kilolu hissediyorum göbeğim var senin 29 kilo vermen gerek

0|0
    0|0
  • bir defa yağlar kasa donusmez yağ yakarsin sonra kas yaparsın yaklaşık 25 kilo vermen lazım tabi diyet şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...