Yaşadığınız tesadüfler?

Hayatınızda herhangi bir konuda yaşadığınız tesadüfleri paylaşırmısınız ? :) ilginç şeyler çıkmasını umuyorum.

Ben mesela okuldan kaçtığımda babamla aynı minibüse binmiştim sonradan fark etmiştim tabi :)

aklıma bir tek bu geldi.

Sizlerinde varsa ? :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükken, benden yaşça oldukça büyük olan mahallenin serseri tarafından kovalanırken kendimi yola atmıştım ve karşıdan gelen arabanın ani fren atmasıyla ezilmekten kurtulmuştum. Fakat arabadan inen kişinin babam olması, "ezilseydim daha iyiydi" düşüncesini oluşturmuştu zihnimde... Güzel bir dayaktı gerçekten, ellerine sağlık babam... Çünkü evlat katili yapacaktım neredeyse seni :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eskı sevgılımle uçakta yan yana uçtuk uçakta full doluydu ne o ne ben yer değistrebıldık

okadar ucak fırması var sen gıt onun aldıgı fırmayla aynı olsun saati bile aynı koltuklar bıle aynı istanbuldan ızmıre ucuyodum nasıl uçtugumu anlamadım bi kabusstu benım ıçın

0|0
    0|0
  • o bana ben ona baktım tesadüftü :d

0|0
    0|0
  • Geçen gün öyle bir tesadüfe rastladım ki şok geçirdim

0|0
    0|0
  • tesadüfler saçmadır

0|0
    0|0
  • tesadüflere inanmam . . .

0|0
    0|0
  • buradan bir kızın benim mahallemde oturuyor olması

0|0
    0|0
  • İnternette bir online oyun oynuyordum çokta uzun süre oynamıştım oyunu bırakacağım gün hiç tanımadığım birisi yardım istedi bırakmadan yardımım dokunsun dedim bende nerden bilebilirdimki o insanın bayan olduğunu onun yaşadığı şehire yerleşeceğimi ve uzun bir ilişki süreci yaşayacağımızı :) buda benim unutamadığım bir tesadüf :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç tesadüf yaşamadım,tevafuk yaşadım ama:)

Birini paylaşayım;okulda en yakın arkadaşımla aynı ceketi giyinmiştik bi'gün,o da çok takıntılıydı bu konulara aksi gibi:))

0|0
    0|0
  • koye gitmistim fazlada bilmedigim icin orda insanlara lakap takiyolarmis toplum icinde konusurken bende dedimki aa evett bide deli hasan varmiis cok guldum ben o lakaba diyince karsidaki teyze : evett o benim kocam olur demesinmi :)))

0|0
    0|0
  • Genelde düşündüğüm şeyler gerçekleşir bunun için pek fazla kötü birsey düşünmemeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...