En gıcık olduğunuz futbolcular

Oynadığı futbol ile ilgili değilde genel spor ahlakı ve karakterini göz önüne aldığınızda en sinir olduğunuz futbolcu kim? Ben mesela Defacto'dan alışverişi kestim. Ardanın resimleri giriş kapısında diye,Emre belezoğlu çıktığında kanal değiştiririm. Gibi iflit olduğunuz futbolcular var mı?

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• arda turan , emre belezoğlu , burak yılmaz , egemen , engin baytar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arda turan! Gıcık oluyorum...

1|1
    0|0
  • Kaleci Volkan ve Emre Belözoğlu

0|1
    0|0
  • Caner ERKİN ve Engin BAYTAR

0|1
    0|0
  • Emre Belözoğlu. NEFRET.

0|0
    0|0
  • emre belozoğlu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• emre belezoğlu o.ç. , volkan, burak, bekir, eskiden gattuso vardı bi de

0|1
    0|0
  • Volkan Demirel, Semih Şentürk, Caner Erkin, Mehmet Topuz, Emre Belozoğlu, Engin Baytar, Kazım Kazım, Burak Yılmaz'ında kişiliği değil ama yaptığı hareketleri sevmiyorum. eskilerden Edmundo, Adriano ( iri forvet olan ), Roy Keane, Materazzi, İsmail Güldüren, Serhat Akın, Tuncay Şanlı, Cassio Lincoln, Diego Lugano, dünyadan Sergio Busquets, Javier Mascherano, Dani Alves, David Villa (Mesut Özil'e haksız yere tokat attığı için.), Real Madrid Pepe, Mario Balotelli'yide sevmem.

0|0
    0|0
  • Bilica,Engin Baytar,Lugano,Burak eskilerden de Tümer

0|0
    0|0
  • kesinlikle BURAK YILMAZ ve emre belözoglu. burak yılmaz zaten bildigin ergen daha. ronaldo ne yaparsa iki gün sonra burakta da aynısını görürsün futbol kalitesi olarak degil tabi saç,baş,golden sonraki sevinme,tavır hareket vs.. emreyi de zaten herkes bilir bahsetmeye bile gerek yok

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz. Adam futboldan ihraç edilmeli. Her zorlandığında kendini yere atıyor. Ayıp.

0|1
    0|0
  • Real Madrid'li PEPE... Futbolcu değil, seri katil mübarek...

0|0
    0|1
  • lugano ve emre belözoglu

0|0
    0|0
  • Emre belezoğlu açık ara en malı

0|0
    0|0
  • felipe melo.

0|0
    0|0
  • volkan, emre beleşoğlu, baroni

0|0
    0|0
  • MELo selcuk sahin neden selçuk şahin fenerbahçe maçında canım yandı ondan :)

0|0
    0|0
  • arda turan a son zamanlarda sinir oldum diyebilirim

0|0
    0|0
  • 1.burak yilmaz ne lafinin ne kalibinin adami sevimsiz birsey

0|1
    1|0
    • Evet katılıyorum :) Özellikle Beşiktaş maçındaki hırsızlığından sonra ona karşı iyice gıcıklığım arttı

• hersseyi gecelim ya yillarca bjk kimligiyle gururlanmasi bjkliliktan dem vurmasi ve ardindan o hareketi hangi edebe sigar bu saglam karakter degil...

Yükleniyor...