Kizların arkadaş olma isteği

Evet hanımla sız neden hayır dediğiniz erkekle yakın arkadaş olmak istersiniz onun onu öyle algılamak istemeyeceğini umutlanacağını bilmessiniz (genelleme olarak algılanmasın)

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• aslinda bir cok nedeni var :)

iki neden soyluyeyim ben, birincisi kirmamak adina. bazen boylesi daha iyidir diye dusunuyoruz, belki boyle uzulmesin, sevgili olarak olmasada yinede deger verdigimizi anlasinlar diye.

ikinciside el altinda tutmak icin, belki daha iyisi cikmaz, veya bir sekilde onu severim dusuncesi bilinc altinda nedeniyle. :)

0|0
    0|0
    • He anladım sen bana yedek kulübesinde ısınmaya devam et diyorsun :) kızla bir yillik arkadaslımızda var yalnız oncesinde

• :)

• tesekur ederim:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazen karşı cinsin fikri gereklidir.Çünkü o bir kızdan daha objektif bakar .Benim açımdan.Bir erkek içinde bir kız daha objektif bakar.

0|0
    0|0
    • Acarmısınız birazdaha ?

• Kızlar ve erkekler düşünsel olarakta farklıdır.Olaylara bakış açılarıda farklıdır.Kızlar başka bakar erkekler başka.Bu yüzden karşı tarfın düşüncesi yeni bir kapın gibidir.

• Benim çok erkek dostum var. Kızlarla anlaşamıyorum ben erkek doğmalıymışım. kızlarla çok kavga ediyorum.

0|0
    0|0
    • Tamamda cıkma teklif ediyorum neden umut

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...