Kendimi çok suçlu hissediyorum, ne yapmalıyım sizce?

bi arkadaşımın evine gitmiştim geçen günlerde oturmuş video izliyoduk bana omzunu falan atmıştı sonra konuşurken bi anda beni opru ve bu kişi benim eskiden yakın arkadaşım olan kişinin eski sevgilisi o günün akşamı beni aradı 1 saat falan konuştuk ama buuğn hiç aramadı kendimi çok acınası hisssediyorum sizce na yapmalıyım

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bu klasik bir erkek yontemi .. Eskiden buna kelebek koleksiyonunu gosterme denirdi, sonra bebeklik fotograflarını gosterme diye bir versiyonundan soz edildi , sonra konu gelisti cd koleksiyonu corap koleksiyonu video oyun koleksiyonu tv program koleksiyonu vs .

Kilit nokta ise, kızın yasaksaydıgı bolgeye girebilmek ve savunma duvarlarını gocerterek orda isi bitirmek , azı cogu ne olursa.

Bir de bunun eski sevgilisyle de sen konuşmussun ki bunun anlamını cıkaramadım ama, bil ki cok klasik bir oyuna getirilmişsin.

Geniş bilgiyi , uygulama ustalarının ekşi sözlükte kelebek koleksiyonu göstermek başlığı altında -bulabilirsin , 7-8 sayfa dolusu anlatmış millet.

Daha fazla av olma, napıcan başka ?

0|0
    0|0
    • pekı ne yapmamı onerrsn en azneden acık acık konusmak sıtyrum

• Olan bitenin bir düzen olduğunun farkına vardığını ve her ne oldu ise, yanlış miktarda güvenmekten olduğunu , buna değmeyecek tuzakçı bir karakter olduğunu yüzüne söyle.ve hayatına bu insansı'yı sıfırlayarak devam et. Açık açık konuşurken sırıttığını görürsen de öfkeye kapılma , burda yazamayacağım bir tür hayvan olduğunu söz ve gözlerinle, ama bu sefer dışarda biryerde açıkça ifade et. Hiçbirşey yapamaz ortamda, dinlemek zorunda kalır.

Erkekler Ne Diyor 16

• Kafana odunla vurana kadar bekle.

0|0
    0|0
  • bildiğin sevişmişsiniz ama anlamadığım arkdaşının eski sevgilisiyle senin başbaşa evde ne işin vardı hani bu kısım saçma zaten...

0|0
    0|0
    • benm arkdsmmdıı oylesıne ugrastamam yanına

• anlıyorumda ben erkek halimle bi bayan yalnızsa yanına girmem anlatabiliyomuyum... ya burda kızıyorum ki bi daha yapma diye olan olmuş adam yemiş seni eğer cidden birşeyler hissediyosa sevgili olursunuz yada yine yemeyi dener anlatabildimmi uyanık oluvr birazcık lütfen :/

• öpeceği geldiğinde arar..

0|0
    0|0
  • demekki çocuk senden hoşlanıyormuş o yüzden arkadaşından ayrılmış.

ama daha bismillah gider gitmez öptüyse seni bu kişi seni kullanmak istiyor ciddi bir ilişki değil.

0|0
    0|0
    • yook o eskıden yakın olan arkadasmla ayrılalı 2 ay falan oldu bıde sadece bı opusmede degıldıı olay bende karsılık verdım yanı

• mesaj atıyor ilgileniyor arayıp soruyorsa devam et ama sürekli seksten bahsediyorsa yol ver

• dun aradı 1 saat konustuk ıste sadece o konudan konusmuyoo ama o tur seylerı ısteyen bı cocuk ama ıstese gelck bır suur kız var kendısıde bunu gosterdı zaten bı kıza yanımda mesaj attı ve kız anında kabul etttı yanı

• nolcak ya eskilere ragbet var ..

0|0
    0|0
  • seni o anlık bi istekle öpmüş başka birsey yok .

0|0
    0|0
  • rahat olun .. bir kere öpülme ile birşey olmaz . unut gitsin ...

0|0
    0|0
    • sadece öpüsme degıldı

• daha fazlasnı ıstemıyrumm ben sadece sevgı ıstıyorum belkı bıraz ılgıı anlıkta olsa onda bunu hıssettıgım ııccn boyle oldu zaten saflıgıma geldı

• evetde sen farkında olmalısın . sevgi ilgi istiyorum diyorsunuz . bu bir anda sarılıp . öpme sürtünme sevgi ve ilgimidir . aslaaaa . seven insan ilk başta bu tür yaklaşımda bulunmaz . önce güven daha sonra sevgi ilgi başlar . degilmi ? ruhuna hitap ediyor . gercek anlamda seni seviyor şevkatle sarmalıyorsa seni işte sevgi odur . ama bu kadar kısa sürede olmaz . bunun adına sen koy artık saftım ve oan karşı koyamadım olmuş senin durumun dogrumu?

• sakıncalı bence devamı gelir mutlaka

0|0
    0|0
    • nasıl yanı neyın devamı gelır

• dikkat edersen bende ona benzer bi şey söylüyorum dikkat et diyorum yani

• sen ask mesk dıyosun ask olsa tamamda mılletın soyledıgnın askla alakası yok

• yanis yapmisin ne deyelim

0|0
    0|0
  • bir öpücükten birşey olmaz takma kafana

0|0
    0|0
    • sadece opucuk degılkı ıste

• karsı koymaya calıstım ama bı yere kadarr ıstee neyse artık olan oldu sence mesaj atııymmı en azndan acık acıkkonusmak ıstyorum benı ne olarak goruyosun dye ama o mesaj atmadanda atmak sıtemıyorum

• due ondan haber bekle aramassa seni kullanmış demektir

• bir şey yapmana gerek yok. ararsa, mesaj atarsa ona göre hareket edersin.

0|0
    0|0
  • belki de o senden bi girişim bekliyo ve belki şu an baska bırılerıne "neden aramadı" dıye soruyodur

0|0
    0|0
    • o cocugun hıc sanmıyorumm hıc boyle seylerı takan bırı degl fazla rahattr

• onu istiyosan sen girişmelisin

yok rahat ınsanla işim olmaz dıyosan fazla dert etme

• işi vardır arar yarın falann o iş olmuş :D

0|0
    0|0
  • devam ettir bence

0|0
    0|0
    • nasıl devam ettırıyım benı hıc aramadı ondan beklerım gercı o cok rahat hıc oyle mesaj atan bı tıp falan degldırde sevgılı degılız şu an yada oyleysekte ban oyle gelmıyo

• o zaman zamana bırak sende şekerim

• suçlusundur hissediyorsan

0|0
    0|0
  • suçlu hissedyorsan suçlusundur . ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok büyük hata yapmışsın bir erkek ilk görüşmede bir kıza bişeyler yapıyorsa onu hafife alıyor hatta başka gözle bakıyor demektir morelini gerçekten düzeltmek isterdim ama kötü olmuş bence hiç arama seni ararsada görüşme çünkü senden birkere faydalanmışsa her azdığında kapına gelecektir seni duygusal olarak düşünmüyor belkide arkadaşlarına sana yaptıklarını anlatıp eğleniyorlardır görüşme bidaha bence

0|0
    0|0
    • ılk gorusmede degl azdııgnda dıyosunda bı mesajna gelck bır suuru kız ver bılıyorum

• olsun o an seni bulmuş seninle olmuş başka zaman başkasını bulur başkasına yapar sen kendinden taviz verme burda okumuyormusun erkekler hep aynı şeyi yazıyor bi erkek sevdiği kızı sıkıştırmaz onun namusunu düşünür onu korur diyolar o açıdan diyorum

• tam olarak naptınız olay öpüşmeden ibaret mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...