Olası bir İbrahimoviç transferi için görüşleriniz neler?

Olası bir ibrahimoviç transferi icin görüşleriniz ?
Sizce ibrahimoviç gelirmi? Taraftar #ibraforgala #ibrahimoviçigetirinbirmilyonformaalalım gibi tag ler ile yönetime haber gonderiyor sizce bu işe yararmi? İnternettede başlatılan imza kampanyası ses getirirmi? Konu ile ilgili tüm görüşleriniz?

• GELİR
    33% (2)29% (6)30% (8)Oy Ver
  • GELMEZ
    33% (2)43% (9)41% (11)Oy Ver
  • BU YÖNETİM ALAMAZ
    34% (2)28% (6)29% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Yönetim alamaz dedim

0|0
    0|0
    • Bende oyle dusunuyorum bu yonetim alamaz istedigimiz defans oyuncusu kaboul bile kacti bugun diyolar

• Hemde çok zor diyebilirim

• Bakalim farfan diyolar sag kanat icin robben degil belki ama hic yoktan iyidir

• basin aciklamasi yapip tepki gostermis olmasa belki olasi diyebilirdik :<

0|0
    0|0
  • Gelir

0|0
    0|0
    • Insallah gelir hatta cem uzan ikna ettim diyoda bu mal yonetim alamaz heralde ben yonetime sundum adami diyo ama yonetim korkuyor diyor

• Hayırlısı olsun diyelim dostum

Erkekler Ne Diyor 10

• Gelebilir yonetim almak isterse sayet.

0|0
    0|0
  • gelir merak etme

0|0
    0|0
  • Messi zannetti kendini. Şahsına 16 milyon kulübüne 13 milyon istedi. Psg'de devam etsin bu nice taraftarı kaçırdı :)

0|0
    0|0
  • çapsız yönetim anca niasseyi alır malum dengeler

0|0
    0|0
  • Ben den fanatik gs li yoktur ama gelmesin karakteri bozuk

0|0
    0|1
    • Adam ego dogmus o ayrida katkisini bir dusun lige olan algiyi bir dusun diger futbolcular insanlar icin superlig cazibe ilacaktir hic kuskusuz ve kaldiki transfer olmasi halinde fenerin psikolojisini bir dusun gs dicekki arkadas en buyuk benim en iyisini yine her zaman ben alirim

• Robben in nesi eksikki daha genc hem bu ibra meselesi nie cok konusulur oldu ciddi bisi mi var

• Cem uzan fransada gs adina konustu robben evet belki daha genc ama ibra cok buyuk bir isim

• güldürmeyin ibrahimovic galatasaray gibi takımda oynamaz

0|0
    1|1
    • Eminim senin su yorumuna agzi ile gukmeyenlerde vardir tipki benim gibi

• Çok çok zor. Zaten yönetimin tavrı da alınmayacağını olmayacağını gösteriyor

0|0
    0|0
  • Asla gelmeyecek

0|0
    0|0
  • Zlatan transferi tek başına Fenerbahçe'nin bütün transferlerini gölgede birakabilecek bir isim. Fakat takım içerisindede sorun çıkartabilecek, maçta her an kırmızı kart görebilecek bir oyuncu aynı zamanda
    Drogba gibi bir isim bile Galatasarayda eleştirildi duran topları kullanıyor diye, Zlatan frikikleri Sneijdere birakacaksa gelsin
    Ama ben onun yerine Robbeni tercih ederim çünkü daha fazla katkı saglar

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...