Sakallarımı nasıl çıkartabilirim?

merhaba arkadaşlar, 18 yaşımı doldurdum fakat sakallarımın doğru düzgün çıkmamasından şikayetçiyim. ailemdeki erkekler hep gür sakallı fakat benim yalnızca bıyık bölgem çenem ve sağlı sollu alt yanaklarımda biraz var. sakalın bana çok yakışacağını düşünüyorum sizce neler yapabilirim? ciddi cevaplar bekliyorum teşekkürler..

0|0
19

En İyi Kız Görüşü

• Kaliteli bir traş bıçağı yardımı ile haftada en az iki üç kez, yukarıdan aşağıya olacak şekilde tek yönde traş olmak kök hücrelerin tüy uzamasında kullandıkları enerjiyi, köklerin güçlendirilmesine ayırmasını sağlıyormuş.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• Ya olum neden taktın bu kadar ? jilet vurup suratını mahvetme .Ben 22 yim adam akıllı cıkmıyor sakalm ne yapayım ?

0|0
    0|0
  • Birader sabahın 7 sinde traş olmak kadar can sıkıcı bir durum yoktur sanırım çıkmıyorsa vardır bir bildiği

0|0
    0|1
  • Hocam lise sonda benim de tarif ettiğin gibi çene ve yan kısımlarda vardı sadece. Ama zamanla arttı. Şimdi çok şükür öyle bi sıkıntı yok. Kirli sakal olmazsa olmazım. :) Yani kafana takma zamanla sıklaşır.

0|0
    0|0
  • Vallaha hiç uğraşma askerde çok sıkıntı çekersin..

keşke köse olsam diyorum bazen bıktım traş olmaktan

0|0
    0|0
  • valla arkadaşım nekadar doğru yanlış bilemem ama benim arkadaşım suratına sarımsak sürdüğünü ve bunun işe yaradığını sölemişdi evde takılıosan bi dene ama dışarı pek çıkma (:

0|0
    0|0
    • klasik heryerde bahsedilen şey :)

• Valla ben askerde sıkıntı çekersin kem küm şeyler sölemicem istiyosan bi berbere filan git ondan iyi bi traş bıçağğı al danış filan bağdem yağları filan vardır ondalardan al :)

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte. Hergün traş olmaktan bıktım :(

0|0
    0|0
  • askerde rahat etmek istiyosan yüzüne jilet vurma derim...

0|0
    0|0
    • ben rahat etmek istemiyorum :)

• ya şimdi bi hergün traş olmak var bide iki güne bi yüzünün ne hale geleceğini bi düşün nasıl olsa çıkacak

• rogain foam sür

0|0
    0|0
Yükleniyor...